Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice

Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - Jan Keller | Replicamaglie.com

...á tradice. KELLER Jan. Info: Slon, 2009 (1 ... PPT Vybrané kapitoly zo sociológie ... .) - brož., 176 str. EAN: 9788074190025 ISBN: 978-80-7419-002-5 ... Recenze produktu Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Kniha: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice (Jan Keller). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice . By Laco Toušek. Topics: Social sciences, ... Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě ... ... . By Laco Toušek. Topics: Social sciences, sociology, anthropology, Sozialwissenschaften, Soziologie, ... Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice Praha, Sociologické nakladatelství 2009, 173 s. Současná společenská nálada euroatlantic-ké společnosti je charakteristická všudypří-tomným strachem a nejistotou. Tržní prin-cipy pronikly do všech oblastí lidského života. Jedním z důsledků tohoto ... Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice , Kniha (2009), Jan Keller Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - Keller Jan - Kniha se zabývá trojicí pojmů, s nimiž pracuje soudobá sociologie. Jde o koncepty sociálních sítí, sociálního kapitálu a důvěry. Autor ukazuje, proč právě tyto kategorie budí dn O čem je kniha Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice? Kniha se zabývá trojicí pojmů, s nimiž pracuje soudobá sociologie. Jde o koncepty sociálních sítí, sociálního kapitálu a důvěry. Autor ukazuje, proč právě tyto kategorie budí dnes tak velkou pozornost. Literatura. KELLER, Jan. Nejistota a důvěra, aneb, K čemu je modernitě dobrá tradice.Praha: Sociologické nakladatelství (SLON), 2009. Studie. ISBN ... Kniha Nejistota a důvěra: aneb K čemu je modernitě dobrá tradice na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Nejistota a důvěra:... Nejistota a důvěra. aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - Studie. Autor: Jan Keller Vydavateľstvo: Slon 2009 EAN: 9788074190025 Kniha se zabývá trojicí pojmů, s nimiž pracuje soudobá sociologie. Používateľské hodnotenie a recenzie na Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradiceJan Keller. Odkazy na odborné recenzie. Kompletné informácie k výberu. Jan Keller, Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá traidce. Praha: Slon 2010. ISBN 978-80-7419-002-5; Giddens, Anthony a Sutton, Philip W. (ed.). Sociologie. Praha: Argo, 2013. ISBN 978-80-257-0807-1. Externí odkazy. The Social Capital Foundation, Patrick Hunout 2008 VZDĚLANOSTNÍ SPOLEČNOST...

INFORMACE

AUTOR
Jan Keller
DIMENZE
12,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice.pdf

POPIS

Kniha se zabývá trojicí pojmů, s nimiž pracuje soudobá sociologie. Jde o koncepty sociálních sítí, sociálního kapitálu a důvěry. Autor ukazuje, proč právě tyto kategorie budí dnes tak velkou pozornost. Moderní společnost, pokud chce vůbec fungovat, potřebuje neustále oživovat klíčové prvky téměř již zapomenuté tradice. Sociální sítě, sociální kapitál i důvěra, to vše má sloužit jako náhražka pojištění proti sociálním rizikům. Dochází k tomu v době, kdy selhávají standardní pojistné mechanismy, na kterých spočíval sociální stát. Autor dokládá iluzornost těchto nadějí pomocí materiálů, které jsou výsledkem jeho historických, etnografických a sociálně kriminologických studií. Jsou sociální sítě ohroženy návratem ke klientelismu? Udržujeme přátelství hlavně kvůli byznysu? V čem je sociální kapitál asociální? Jsou bezdomovci sociálními kapitalisty? Jak zní vzorec bezmezné důvěry? V čem jsou naše rituály bez užitku? Proč potřebuje modernita parazitovat na tradici?

Chcete si přečíst knihu?Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Keller. Číst Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY