Mrtvá v knihovně

Mrtvá v knihovně - Agatha Christie | Replicamaglie.com

...arplovou. Mrtvá v knihovně Christie Agatha ... Mrtvá v knihovně | KNIHCENTRUM.sk ... . V knihovně ctihodných občanů vesničky St. Mary Mead nalezne služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Paní Bantryová byla dosud přesvědčena, že podobné věci se dějí jen v románech, a požádá o pomoc svou přítelkyni Jane Marplovou. Inzerát Mrtvá v knihovně (1983) - Agatha Christie v okrese Pardubice, cena 30Kč, od bezda86 na Sbazar.cz. Popis: Mrtvá v knihovně (1983) - Agat ... Mrtvá v knihovně (audiokniha) Agatha Christie ... ... .cz. Popis: Mrtvá v knihovně (1983) - Agatha Christie Inzerát Mrtvá v knihovně - Agatha Christie v okrese Prachatice, cena 19Kč, od haibane.reki na Sbazar.cz. Popis: V knihovně domu manželů Bantryových, ctihodných a bezúhonných občanů vesničky St. Mary Mead, nalezla služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Až dosud byla paní Bantryová přesvědčena, že podobné věci se dějí jen v románech - ale kdo ví, šeptají si ... V knihovně domu manželů Bantryových, ctihodných občanů vesničky St. Mary Mead, nalezla služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Až dosud byla paní Bantryová přesvědčena, že podobné věci se dějí jen v románech - ale kdoví, krásné blondýnky často zmámí stárnoucí muže, a když dojde k rozrazení... Audiokniha Mrtvá v knihovně. V knihovně ctihodných občanů vesničky St. Mary Mead nalezne služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Paní Bantryová byla dosud přesvědčena, že podobné věci se dějí jen v románech, a požádá o pomoc svou přítelkyni Jane Marplovou....

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
5,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtvá v knihovně.pdf

POPIS

V knihovně domu manželů Bantryových, ctihodných a bezúhonných občanů vesničky St. Mary Mead, nalezla služebná mrtvolu krásné mladé blondýnky. Až dosud byla paní Bantryová přesvědčena, že podobné věci se dějí jen v románech - ale kdo ví, šeptají si lidé v okolí, krásné blondýnky často zmámí stárnoucí plukovníky, a když dojde k prozrazení... Paní Bantryová požádá o pomoc svou přítelkyni Jane Marplovou. Současně s ní rozvíjí pátrání i policie. Motivů pro vraždu i možných podezřelých je víc - a nakonec nezůstane u jedné oběti. Nebýt bystrých očí, zvídavosti a důvtipu slečny Marplové, dokonale promyšlený zločin by zůstal neodhalen - a nepotrestán.

Chcete si přečíst knihu?Mrtvá v knihovně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Mrtvá v knihovně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY