Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí

Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí - Pavel Kriegsman, | Replicamaglie.com

...itucí Autor: Kriegsman, Pavel, Wencel, Tomáš a Wenclová, Jana Nakladatel: Academia EAN: 9788020029058 ISBN: 978-80-200-2905-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 132 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2018 (2 ... Ekonomie a ekonomika. 5., aktualizované vydání - Vlček ... ... . upravené vydání) 10 I Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí schválila Akademická rada AV ČR rozsáhlý program realizačních opatření, který byl rozvržen na dobu téměř dvou let - od září 2005 až do konce 1. pololetí Hledáte Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí od Pavel Kriegsman,Tomáš Wencel,Jana Wenclová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 34 prodejen po celé ČR ... Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí ... ... . pololetí Hledáte Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí od Pavel Kriegsman,Tomáš Wencel,Jana Wenclová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 34 prodejen po celé ČR Kniha: Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí Autor: Jana Wenclová ; Tomáš Wencel ; Publikace shrnuje zásady ekonomiky a účetnictví podle zákona č. 341/2005 Sb., zákona č. 342/2005 Sb....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kriegsman,
DIMENZE
8,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí.pdf

POPIS

Publikace shrnuje zásady ekonomiky a účetnictví podle zákona č. 341/2005 Sb., zákona č. 342/2005 Sb. a navazujících zákonů o účetnictví a daních a prováděcích předpisů platných pro veřejné výzkumné instituce včetně specifik v metodice hospodaření v rámci AV ČR. Tento přehled je určen zejména pro ekonomické pracovníky veřejných výzkumných institucí – VVI. Má za cíl analyzovat a osvětlit „ekonomické nastavení“ VVI, a pomoci tak pochopit specifika VVI v oblasti řízení, nakládání s majetkem, účetnictví, daní i pracovněprávních vztahů.

Chcete si přečíst knihu?Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kriegsman,. Číst Ekonomika a účetnictví veřejných výzkumných institucí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY