Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe

Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe - František Šusta | Replicamaglie.com

...avu psa i sebe. ... upozorní vás na věci, které nefungují, a poradí vám, jak absolvovat výstavu tak, abyste si ji užili vy i váš pes ... Kynologická literatura | Kategorie produktů | Dárky s ... ... . Žádný titul totiž není otázkou života či smrti a tou největší výhro.. Objednávejte knihu Vystavování je hra - Jak připravit na výstavu psa i sebe v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Dobrým pomocníkem pro začátečníky je také internet. Na youtube.com najdete mnoho videí profesionálních handlerů, kde ukazují, jak psa na výstavu naučit vše potřebné. Česká videa naj ... Kniha Vystavování je hra - Jak připravit na výstavu psa i ... ... . Na youtube.com najdete mnoho videí profesionálních handlerů, kde ukazují, jak psa na výstavu naučit vše potřebné. Česká videa najdete například pod hesly „vystavování psů" či „příprava na výstavu". Objevte krásné dobrodružství zvané výstavy! Máme pro vás ty nejlepší průvodce - Michaelu Čermákovou, zkušenou vystavovatelku i posuzovatelku, a Františka Šustu, známého trenéra zvířat. V knize najdete nejen praktické informace, které s vystavováním souvisí, ale autoři vás naučí i postupy, které se jim osvědčily, upozorní vás na věci, které nefungují, a ... Název: Vystavování je hra - Jak připravit na výstavu psa i sebe. Autor: Šusta František. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISBN: 978-80-7428-353-6. EAN: 9788074283536. Objednací kód: NA339823 Vystavování je hra. Kdo napsal knihu Vystavování je hra? Autorem je František Šusta, Michaela Čermáková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Jak připravit na výstavu psa i sebe. 0% 0 0. Jak připravit na výstavu psa i sebe. ČERMÁKOVÁ Michaela, ŠUSTA František. Info: Plot, 2019 (1.) - váz., 180 str. EAN: 9788074283536 Plot Vystavování je hra - Jak připravit na výstavu psa i sebe - František Šusta . Objevte krásné dobrodružství zvané výstavy!, Máme pro vás ty nejlepší průvodce - Michaelu Čermákovou, zkušenou vystavovatelku i posuzovatelku, a Františka Šustu, známého trenéra zvířat. Vystavován...

INFORMACE

AUTOR
František Šusta
DIMENZE
10,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe.pdf

POPIS

Objevte krásné dobrodružství zvané výstavy!, Máme pro vás ty nejlepší průvodce – Michaelu Čermákovou, zkušenou vystavovatelku i posuzovatelku, a Františka Šustu, známého trenéra zvířat. V knize najdete nejen praktické informace, které s vystavováním souvisí, ale autoři vás naučí i postupy, které se jim osvědčily, upozorní vás na věci, které nefungují, a poradí vám, jak absolvovat výstavu tak, abyste si ji užili vy i váš pes. Žádný titul totiž není otázkou života či smrti a tou největší výhrou je oddanost a přátelství mezi vámi a vaším psem. Michaela Čermáková, od patnácti let majitelka psů, chovatelka plemene kavalír King Charles španěl (chov. st. Zlatý kavalír), od roku 1993 posuzovatelka exteriéru psů, autorka a spoluautorka několika knížek a příruček pro chovatele a majitele kavalírů.

Chcete si přečíst knihu?Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Šusta. Číst Vystavování je hra: Jak připravit na výstavu psa i sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY