Krása a jed oleandru

Krása a jed oleandru - Teresa Simonová | Replicamaglie.com

...ISBN: 978-80-7593-053-8 Překlad: Kurka, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 448 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 Hamburk, 1938 ... Články - Městská knihovna Náchod | Městská knihovna ... ... . Sofie, dcera vlivného obchodníka s kávou se zamiluje do chudého syna obyčejné kuchařky. V cestě jim však stojí nejen odlišný původ, ale také temné tajemství jejich rodičů a - válka. Krása a jed oleandru je rodinná sága, která si mě získala od první řádky. Polovina kapitol je psaná jako dopisy - deníkové zápisky, a to mě hodně bavilo. Navíc je tu také staré rodinné tajemství, krutosti války, r ... Kniha: Krása a jed oleandru - Teresa Simonová | Knihy.ABZ.cz ... . Polovina kapitol je psaná jako dopisy - deníkové zápisky, a to mě hodně bavilo. Navíc je tu také staré rodinné tajemství, krutosti války, režimu, bombardování města a hromady komplikací, které nemůžu prozradit. ... Krása a jed Oleandru - v knížce se prolínají dvě časová období z jedno z 2. světové války a to druhé ze současnosti. Mě osobně více zasáhl příběh mladé Sofie z období války tahle část se mi četla lépe a víc mě bavila. Knížka celkově byla dobrá, nebyla to žádná velká hitovka ale příjemná oddechovka s ... Krása a jed oleandru Hamburk, 1938. Sofie, dcera vlivného obchodníka s kávou se zamiluje do chudého syna obyčejné kuchařky. V cestě jim však stojí nejen odlišný původ, ale také temné tajemství jejich rodičů a - válka. Mají milenci naději na společnou budouc...

INFORMACE

AUTOR
Teresa Simonová
DIMENZE
3,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Krása a jed oleandru.pdf

POPIS

Poutavý příběh o lásce a válce, ale také o koláčích, dortech a kávě. Hamburg 1938. Mladá Sophie Terhoven, dcera vlivného obchodníka s kávou se zamiluje do chudého syna pouhé kuchařky. V cestě jim ovšem stojí nejen odlišný původ, ale také temné tajemství jejich rodičů a – válka. Mají milenci společnou budoucnost? A přežijí vůbec těžké období? Na odpovědi čeká o téměř 80 let později mladá majitelka kavárny Jule Weisbachová, která čte Sophiin deník a odhaluje nejen osudy mladé Sophie a Hannese, ale také vazby, o kterých neměla ani tušení. Román velmi vtipně doplňuje soubor devíti receptů na dorty, zákusky a nápoje, které Jule podává ve své kavárně.

Chcete si přečíst knihu?Krása a jed oleandru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Teresa Simonová. Číst Krása a jed oleandru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY