La Perdida

La Perdida - Jessica Abelová | Replicamaglie.com

... and she is currently collaborating on another graphic novel, Life Sucks, and a textbook about making comics ... Vivir la pérdida ... . A orillas del río Guadaíra se encuentra nuestra Finca huerta La Perdida, un entorno natural de alto valor ecológico, declarado monumento natural en 2010.Es en este privilegiado enclave donde criamos nuestro ganado de forma extensiva para ofrecer un producto de máxima calidad sin perder de vista las premisas de respeto hacia el medio ambiente y los animales. La Perdida is an expressively illustrated, emotional/relationship-based comic with strong cultural overton ... La perdida | Spanish to English Translation - SpanishDict ... . La Perdida is an expressively illustrated, emotional/relationship-based comic with strong cultural overtones. During her stay in Mexico City as an American expatriate attempting to gain a greater knowledge of her Mexican heritage, Carla encounters a variety of people, eventually rejecting her role within the expatriate social hierarchy and ... La Perdida Carla, an American estranged from her Mexican father, heads to Mexico City with a backpack, a few hundred dollars, and a head full of preconceptions. Her intense desire to connect with Mexico and her unwillingness to see t...

INFORMACE

AUTOR
Jessica Abelová
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
La Perdida.pdf

POPIS

La Perdida je příběh americké dívky, která se vypraví do Mexika hledat své kořeny, protože je po otci napůl Mexičanka. Carla, jak se dívka jmenuje, touží poznat mexickou kulturu a sžít se s tamními lidmi, jenže pořád jaksi nevidí – a nebo vidět nechce – zásadní kulturní rozdíly, jejichž vinou se její cesta za poznáním stane spíš cestou do záhuby. Carla je mladá a touží po opravdovém životě, nechce dopadnout jako její přítel Harry, který si v Mexiku vypíjí mozek po vzoru svých velkých hrdinů, Williama S. Burroughse a Jacka Kerouaka. Carla si raději hledá přátele mezi místní alternativní scénou, mezi lidmi, kteří chodí na taneční párty, kouří trávu a sympatizují se zapatisty. Věci ovšem naberou nečekané obrátky, Carla zanevře na milovanou Fridu Kahlo, a je v Mexiku najednou ztracená. Jenže často se stává, že právě tak se člověk nakonec sám najde – tím že ztratí sám sebe.

Chcete si přečíst knihu?La Perdida ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessica Abelová. Číst La Perdida Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY