Ztracená zápletka

Ztracená zápletka - Genevieve Cogman | Replicamaglie.com

... důvodu požadavku na zvýšenou prevenci ze strany přepravních společností PPL a GLS je u jejich zásilek možnost platby pouze převodním příkazem (tedy ne dobírkou) ... Ztracená zápletka - Knihkupectví Luxor ... . Ztracená zápletka. Kdo napsal knihu Ztracená zápletka? Autorem je Genevieve Cogman. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Cogman Genevieve: Ztracená zápletka. Autor: Cogman Genevieve. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Poté, co dostala zakázku, aby našla vzácnou knihu, se Irene a její asistent Kai vydávají do ... Ztracená zápletka - Genevieve Cogman | Knihy Dobrovský ... . Autor: Cogman Genevieve. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Poté, co dostala zakázku, aby našla vzácnou knihu, se Irene a její asistent Kai vydávají do New Yorku éry prohibice. Spolu s draky, gangstery a fae se ocitnou uprostřed politického boje. New Yorku dvacátých let ... Stovky skvělých knížek všech žánrů. To je Naše nakladatelství. Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny....

INFORMACE

AUTOR
Genevieve Cogman
DIMENZE
10,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracená zápletka.pdf

POPIS

Poté, co dostala zakázku, aby našla vzácnou knihu, se Knihovnice Irene a její asistent Kai vydávají do New Yorku éry prohibice. Spolu s draky, gangstery a fae se ocitnou uprostřed politického boje. V New Yorku dvacátých let dvacátého století panuje prohibice. V módě jsou fedory, šaty s třásněmi a samopaly. Intriky jsou v plném proudu. Neohrožení Knihovníci Irene a Kai se ocitají uprostřed dračího politického souboje. Zdá se, že se do tohoto sporu zapletl mladý Knihovník, a pokud ho nedokáží zachránit, pro tajemnou Knihovnu by to mohlo mít velké následky. A protože rovnováha sil mezi mocnými frakcemi visí na vlásku, mohlo by to způsobit i válku.

Chcete si přečíst knihu?Ztracená zápletka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Genevieve Cogman. Číst Ztracená zápletka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY