Síla klidu. Transcendentální meditace

Síla klidu. Transcendentální meditace - Bob Roth | Replicamaglie.com

... každému." Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled ... Technika Transcendentální Meditace - Oficiální stránka ... ... Síla klidu. Transcendentální meditace Autor: Roth, Bob Nakladatel: Pragma EAN: 9788076170346 ISBN: 978-80-7617-034-6 Originál: Strength in Stillness: The Power of Transcendental Meditation Překlad: Kolodrubec, Aleš Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Objednávejte knihu Síla klidu. Transcendentální meditace v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních m ... Síla klidu. Transcendentální meditace - Knihkupectví Luxor ... . vydání) Objednávejte knihu Síla klidu. Transcendentální meditace v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků O knize: „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému." Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. „Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému." Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. Co mají společného například Oprah Winfreyová, Tom Hanks či Meditace zklidnění mysli - patří k tzv. pokojné meditaci, která rozvíjí klidnou mysl. Je to hluboké soustředění se na jeden bod - dech, hřebík ve zdi, tečku, plamen svíčky. Meditace vhledu - je meditací, která rozvíjí vhled do podstaty mysli. Je to tzv. analytická meditace, nebo též meditace pronikavého vidění....

INFORMACE

AUTOR
Bob Roth
DIMENZE
4,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla klidu. Transcendentální meditace.pdf

POPIS

„Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému.“ Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace. Co mají společného například Oprah Winfreyová, Tom Hanks či Michael Fox? Učitele Boba Rotha, který v uplynulých pětačtyřiceti letech pomohl několika tisícům lidí rozvinout přirozenou kreativitu a schopnosti. Přinesl tento způsob meditace z Indie a zpřístupnil ho západnímu světu. Mezi první stoupence patřili i členové legendární skupiny Beatles.

Chcete si přečíst knihu?Síla klidu. Transcendentální meditace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bob Roth. Číst Síla klidu. Transcendentální meditace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY