Klíč soudného dne

Klíč soudného dne - James Rollins | Replicamaglie.com

...gickým materiálem, úspěšný genetik ... Klíč soudného dne James Rollins | Knihkupectví Daniela ... . V římské bazilice sv. Petra je nalezen mrtvý vatikánský archeolog. V Africe je u tábora Červeného kříže zavražděn syn amerického senátora. Nejhorší noční můra je uvězněna v talismanu pohřbeném dávno mrtvým světcem - v artefaktu známém pod označením klíč soudného dne. EAN 9788075951809 při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji ... Kniha: Klíč soudného dne - James Rollins | Knihy.ABZ.cz ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Klíč soudného dne Autor: Rollins, James Nakladatel: BB art EAN: 9788073816926 ISBN: 978-80-7381-692-6 Originál: The Doomsday Key (Sigma Force) Překlad: Dušek, Zdík Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2010 Klíč soudného dne - James Rollins. Na Princetonské univerzitě umírá v laboratoři, kde se pracuje s nebezpečným biologickým materiálem, úspěšný genetik... Klíč soudného dne je druhý případ oddělení Sigma Force. Prvotřídní příběh plný napětí, jak je u Jamese Rollinse zvykem. Nebezpečí ohrožující současný svět číhá uvězněné v artefaktu přezdívaném Klíč soudného dne. Spočívá ukryté na dně močálu v… Nejhorší noční můra je uvězněna v talismanu pohřbeném dávno mrtvým světcem - v artefaktu známém pod označením klíč soudného dne. Parametry Jazyk Na Princetonské univerzitě umírá v laboratoři, kde se pracuje s nebezpečným biologickým materiálem, úspěšný genetik. Klíč soudného dne patrí, vzhľadom na pre mňa zaujímavú problematiku, k tým vydarenejším dielom (#2 alebo #3 zo 6). Spája sa nám tu otázka pohanov, Keltov a raného kresťanstva na britských ostrovoch s otázkou potravinovej bezpečnosti a geneticky modifikovaných potravín - autor, ako vždy, nájde pútavé prepojenie, pričom ......

INFORMACE

AUTOR
James Rollins
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Klíč soudného dne.pdf

POPIS

Na Princetonské univerzitě umírá v laboratoři, kde se pracuje s nebezpečným biologickým materiálem, úspěšný genetik. V římské bazilice sv. Petra je nalezen mrtvý vatikánský archeolog. V Africe je u tábora Červeného kříže zavražděn syn amerického senátora. Tři vraždy na třech kontinentech spojuje děsivý detail: všechny oběti jsou označeny druidským pohanským symbolem, který jim někdo vypálil do kůže. Bizarní úmrtí přinutí velitele Graye Pierce a Sigma Force závodit s časem: musejí vyluštit záhadu, jejíž kořeny sahají do dávné minulosti k šokujícímu zločinu proti lidskosti zakódovanému v tajemném středověkém rukopisu. První vodítko se objeví v mumifikovaném těle pohřbeném na anglickém rašeliništi – a jedná se o hrůzné tajemství, které ohrožuje celý svět. S pomocí dvou žen ze své minulosti – bývalé milenky a nové partnerky – musí Gray poskládat z jednotlivých střípků strašlivou pravdu. Odhalení však není zadarmo a pro záchranu budoucnosti musí obětovat jednu z žen, jež má po svém boku. Sigma Force čelí největší hrozbě lidstvu v dobrodružství, které sahá od římského Kolosea přes ledové norské vrcholky a rozvaliny středověkých opatství k zapomenutým hrobkám keltských králů. Nejhorší noční můra je uvězněna v talismanu pohřbeném dávno mrtvým světcem – v artefaktu známém pod označením klíč soudného dne.

Chcete si přečíst knihu?Klíč soudného dne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Rollins. Číst Klíč soudného dne Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY