(Ne)přítel ve větvích: Brumla a Remcík

(Ne)přítel ve větvích: Brumla a Remcík - Jim Field, | Replicamaglie.com

... větvích. Julian Gough Autor. 0288742Kód: 9788076172098EAN: 978-80-7617-209-8ISBN: PIKOLA Výrobce: Skladem u dodavatele, expedice 3 DNY ... Kniha: Brumla a Remcík 2: Nepřítel ve větvích | Knihy.ABZ.cz ... . 199 ... Brumla a Remcík, (Ne)přítel ve větvích Druhá kniha o přátelské medvědici Brumle a malém uremcaném králíkovi Remcíkovi čtenáře přivede do lesa, kde ti dva žijí. Les je velký, tudíž je samozřejmé, že není bydlištěm pouze pro ty dva. Brumla a Remcik 2: (Ne)přítel ve větvích - Julian Gough, Jim Field (ilustrátor) Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice B ... (Ne)přítel ve větvích (Jim Field, Julian Gough) | Detail ... ... . Brumla a Remcik 2: (Ne)přítel ve větvích - Julian Gough, Jim Field (ilustrátor) Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice Brumla a škarohlídský králík Remcík jsou opět tad y a s nimi spousta legrace! Brumla ještě nikdy nestavěla sněhuláka. Ani Remcík ne, ale je rozhodnutý, že sněhulák králičí musí vypadat líp než sněhulák od medvědice. To by mu ale nesměl vstoupit do cesty velmi hladový vlk! Nastal čas, aby si Remcík uvědomil, že je lepší a zábavnější být s druhými kamarád, než jen chystat pasti... Brumla a Remcík, (Ne)přítel ve větvích Druhá kniha o přátelské medvědici Brumle a malém uremcaném králíkovi Remcíkovi čtenáře přivede do lesa, kde ti dva žijí. Les je velký, tudíž je samozřejmé, že není bydlištěm pouze pro ty dva....

INFORMACE

AUTOR
Jim Field,
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
(Ne)přítel ve větvích: Brumla a Remcík.pdf

POPIS

Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice Brumla a škarohlídský králík Remcík jsou opět tady a s nimi spousta legrace! Když přichází opravdové jaro, dovede být pěkně hlučné. Nebo ne? Že by tak příšerně pochrupovala Brumla? No jistěže! Remcík už má nervy zase napnuté jako struny. A k tomu všemu se zdá, že se kamarádům přistěhoval na nejbližší strom nový – neuvěřitelně hlučný – soused! Příběh o odvaze a o tom, že pro opravdové kamarádství se někdy musí vylézt až na strom! Kniha je určena pro děti od 5 let.

Chcete si přečíst knihu?(Ne)přítel ve větvích: Brumla a Remcík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Field,. Číst (Ne)přítel ve větvích: Brumla a Remcík Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY