Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné

Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné - Pavel Pavloušek | Replicamaglie.com

...řítku velkým cílem všech šlechtitelů ... Vinná Réva - Knížek: Aktuální nabídka stolních odrůd ... . Mezi bezsemennými odrůdami najdeme takové, které mají zvýšenou odolnost k houbovým chorobám a zimním mrazům. Návod se soustředí hlavně na pěstování révy v nevinařských oblastech, především ve vyšších polohách, ale informace v něm uvedené platí všeobecně. Jde o pdf soubor, doporučujeme uložit si ho na počítač. Autorem návodu je ing. Jan Kratochvíl: PĚSTOVÁNÍ VINNÉ RÉV ... Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné - Knihkupectví Luxor ... . Jan Kratochvíl: PĚSTOVÁNÍ VINNÉ RÉVY VE VÝŠKÁCH 400-500 M.N.M. - ing. Jan Kratochvíl Základní specifikace Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné, 2. aktualizované a rozšířené vydání . Počet stran 128 a 24 stran barevné přílohy; Rozměr: 14,5 x20,5x 0,5 cm; Autor: Pavel Pavloušek Hledáte Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné od Pavel Pavloušek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné: 2., aktualizované a rozšířené vydání (978-80-271-0240-2) Kniha - autor Pavel Pavloušek, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chystáte se vysadit pár révových keřů na svém pozemku a tápete, jak o ně dál pečovat?...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Pavloušek
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné.pdf

POPIS

Náš přední oborník na pěstování révy vinné připravil praktickou příručku pro zahrádkáře a malovinaře, kteří si chtějí vypěstovat kvalitní hrozny k přímé konzumaci. Seznamuje čtenáře se všemi podstatnými úkony, které vedou pěstitele ke kýženému výsledku - ke zdravé, sladké a bezsemenné bobuli. Soustřeďuje nejnovější poznatky o odrůdovém sortimentu, pěstitelských technologiích, způsobech biologického pěstování s minimálním použitím pesticidů, o stanovení zralosti hroznů a možnostech jejich skladování. Poznatky jsou aplikované na klimatické podmínky České republiky. Publikace je zaměřena výhradně na stolní odrůdy, které mají na pěstování specifičtější požadavky proti ostatním odrůdám révy vinné.

Chcete si přečíst knihu?Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Pavloušek. Číst Pěstujeme stolní odrůdy révy vinné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY