Berlínský zápisník

Berlínský zápisník - Dora Kaprálová | Replicamaglie.com

...erver, Dora Kaprálová. Diaries have a rich tradition in 20th century Czech literature, however ... Berlínský zápisník: Pozor na kola. Taky v podzemí ... ... ... Berlínský zápisník je čtení bez patosu, zato poetické i humorné, přičemž nikterak nepomíjí hloubku, složitost a také smutek světa, spjatý s živou dychtivostí po dalším setkání. Popis; Čtenářská kategorie: e-kniha: Všetky informácie o produkte Kniha Berlínský zápisník, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Berlínský zápisník. Berlínský zápisník od 9,47 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielen ... Literární.cz | Dora Kaprálová: Berlínský zápisník /ukázka/ ... . Berlínský zápisník od 9,47 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Berlínský zápisník Autor Dora Kaprálová. Průzračné i křehké, jedovaté i poťouchlé výseky ze života filmařky, básnířky, cestovatelky, matky a citlivé pozorovatelky jsou deníkovými záznamy, které mají v české literatuře 20. století bohatou tradici. Berlínský zápisník je čtení bez patosu, zato poetické i humorné, přičemž nikterak nepomíjí hloubku, složitost a také smutek světa, spjatý s živou dychtivostí po dalším setkání. Parametry a specifikace Porovnat. Autor Dora Kaprálová Hotovo! Počet stran ... Berlínský zápisník je čtení bez patosu, zato poetické i humorné, přičemž nikterak nepomíjí hloubku, složitost a také smutek světa, spjatý s dychtivostí po dalším setkání. Odpovědný redaktor / Miloš Voráč Obálka a grafická úprava / Bedřich Vémola Fotografie / Nata...

INFORMACE

AUTOR
Dora Kaprálová
DIMENZE
6,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Berlínský zápisník.pdf

POPIS

Průzračné i křehké, jedovaté i poťouchlé výseky ze života filmařky, básnířky, cestovatelky, matky a citlivé pozorovatelky jsou deníkovými záznamy, které mají v české literatuře 20. století bohatou tradici. Ale na rozdíl od autorů cenzurovaných a zakazovaných obzírá dnes Kaprálová pestrobarevný, zmatený, rozpohybovaný, ale svobodný svět. Svižně těká mezi Berlínem, Strmilovem i Brnem a potkává místní i zaváté a sváté bytosti. Zájem o ně v jejich poklidné existenci či v osudových momentech vždy tryská v přesných větách. A ať už jde o „umírající tetu Zuzanu“ či o řezníka v berlínském krámku — k těsné důvěrnosti stačí jen pár detailů. Berlínský zápisník je čtení bez patosu, zato poetické i humorné, přičemž nikterak nepomíjí hloubku, složitost a také smutek světa, spjatý s živou dychtivostí po dalším setkání.

Chcete si přečíst knihu?Berlínský zápisník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dora Kaprálová. Číst Berlínský zápisník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY