Bulharsko

Bulharsko - Jiří Martínek | Replicamaglie.com

...je oblíbeným dovolenkovým cílem. Jeho kouzlo spočívá v krátké době letu, přátelské atmosféře, nádherných plážích, omývaných vlnami Černého moře, okouzlujících památkách, divoké přírodě, chutné kuchyni ... Bulharsko - Česko 0:1 ( 15.10.2013 ) - YouTube ... ... Bulharsko a bulharské pobřeží. O Bulharsku bez líbezných keců, co produkují cestovky. O čem píšu, tam jsem byl. Pro rok 2020 se očekává slabší zájem o dovolenou v Bulharsku, protože bude posilovat cestování do jiných zemí. This page was last edited on 20 January 2019, at 22:16. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 Lic ... Primorsko - Bulharsko ... . This page was last edited on 20 January 2019, at 22:16. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. BULHARSKO - KORONAVIRUS (COVID-19) - INFORMACE . 12.03.2020 / 13:03 | Aktualizováno: 24.04.2020 / 19:05 (Archivní článek, platnost skončena 24.04.2020 / 19:50.) Bulharská vláda prodloužila platnost nouzového stavu v zemi. Na celém území BG tedy od 13. 3. 2020 až do 13. 5. 2020 platí nouzový stav. Primorsko. Město - Dvě pláže - Česká kolonie - Ubytování - Předražený akvapark - Výlety - Dopravní spojení - Mapa. Primorsko je malé městečko na poloostrově, tak jak je na bulharském pobřeží zvykem.Nejoblíbenější cíl Čechů v Bulharsku. Primorsko není tak výstavní ani turisticky zajímavé místo jako třeba ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Martínek
DIMENZE
3,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Bulharsko.pdf

POPIS

S cestovním průvodcem se tentokrát vydáme do Bulharska, do země ležící v srdci Balkánského poloostrova, do země, která díky své rozmanitosti přitahuje stále více turistů, do země, která je pro mnohé cílem nejenom letních, ale i zimních dovolených. Bulharsko má skutečně co nabídnout snad každému turistovi. Najdeme zde moderní i starobylá města s cennými historickými památkami, nedotčenou přírodu, velkolepé hory, dobře vybavená lyžařská centra, horké minerální prameny, teplé moře, písečné pláže. Hlavní část průvodce tvoří místopisný seznam, obsažný text je doplněn barevnými snímky a abecedním rejstříkem.

Chcete si přečíst knihu?Bulharsko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Martínek. Číst Bulharsko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY