Hraničářův učeň 2 - Hořící most

Hraničářův učeň 2 - Hořící most - John Flanagan | Replicamaglie.com

...t číst. 33 prodejen po celé ČR Hraničářův učeň 2 - Hořící most ... Hraničářův učeň 2 - Hořící most - Knihy.ABZ.cz ... . John Flanagan. 4.8 z 5 hvězdiček. 299 K ... Hraničářův učeň - Kniha druhá - Hořící most; Hraničářův učeň - Kniha druhá - Hořící most John Flanagan. Araluenské království se chystá na válku proti Morgarathovi a Will s Horácem doprovázejí Gilana s poselstvím do Celtiky. Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Hořící most - audiokniha obsahuje fantasy příběhy chlapce Willa a j ... PDF John Flanagan HRANIČÁŘŮV UČEŇ - Webnode ... . Hořící most - audiokniha obsahuje fantasy příběhy chlapce Willa a jeho přátel. Jedná se o druhý díl ze série Hraničářův učeň. Autor John Flanagan. Čte Matouš Ruml. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian. Hraničářův učeň #2 Hraničářův učeň - Kniha druhá - Hořící most Autor: Flanagan, John Nakladatel: Egmont EAN: 9788025230855 ISBN: 978-80-252-3085-5 Originál: Rangers Apprentice. Burning Bridge Překlad: Tenklová, Zdena Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 12,8 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (5. vydání) Hořící most 30. října 2015 v 21:41 | ČteníkLen | Edice - Hraničářův učeň Hořící most. Autor: John Flanagan. Počet stran: 259. Edice, díl: Hraničářův učeň, díl 2. Děj: Halt a sir Rodney vyšlou své učně (Willa a Horáce) s Gilanem na výpravu. Mají přinést zprávu celtickému králi Swyddnedovi o pohybu Morgaratha ... Hraničářův učeň - Kniha první - Rozvaliny Gorlanu; ... Hraničářův učeň - Kniha druhá - Hořící most. John Flanagan. Araluenské království se chystá na válku proti Morgarathovi a Will s Horácem doprovázejí Gilana s po... 329 Kč 263 Kč Hraničářův učeň 2: Hořící most. Druhá kniha příběhů o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmontu. Araluenské království se chystá na válku proti Morgarathovi a Will s Horácem doprovázejí Gilana s poselstvím do Celtiky. Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když ... Hraničářův učeň 2 - Hořící most. John Flanagan. Průměr: 4.33333333333333 (3x) Hodnotit ... Hraničářův učeň 2 - Hořící most 4.5 8 recenzí Druhá kniha série příběhů o Willovi a jeho přátelích Araluenské království se chystá na válku proti Morgarathovi a Will s Horácem doprovázejí Gilana s poselstvím do sousední Celtiky. Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Rozvaliny Gorlanu (Hraničářův učeň) (2) (John Flanagan) - • díl v sérii: 1 (následuje: Hořící most) • pro starší děti První...

INFORMACE

AUTOR
John Flanagan
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Hraničářův učeň 2 - Hořící most.pdf

POPIS

Araluenské království se chystá na válku proti Morgarathovi a Will s Horácem doprovázejí Gilana s poselstvím do sousední Celtiky. Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku Evanlyn: Morgarath poslal své odporné stvůry, aby obyvatele Celtiky zotročily. Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenu hrozí neodvratná porážka – pokud naši dva přátelé něco nepodniknou.

Chcete si přečíst knihu?Hraničářův učeň 2 - Hořící most ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Flanagan. Číst Hraničářův učeň 2 - Hořící most Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY