Týnin ostrov: Kavárna na pláži

Týnin ostrov: Kavárna na pláži - Belinda Murrellová | Replicamaglie.com

...stit velké město a s Týnou a jejími dvěma sourozenci přesídlit na ostrov Kira ... Kniha: Týnin ostrov: Kavárna na pláži(Belinda Murrell) za ... ... . Název: Týnin ostrov - Kavárna na pláži. Autor: Belinda Murrellová. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-264-2467-3. EAN: 9788026424673. Objednací kód: NA343546 Hledáte Týnin ostrov: Kavárna na pláži od Belinda M ... CPress - Týnin ostrov: Kavárna na pláži ... . Objednací kód: NA343546 Hledáte Týnin ostrov: Kavárna na pláži od Belinda Murrellová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Týnin ostrov Kavárna na pláži. Belinda Murrellová. Týna se právě přestěhovala do nového města, kde musí chodit do nové školy. Není z toho vůbec nadšená a nepovzbudí ji ani to, že se ocitla na krásném tropickém ostrově. Kniha Týnin ostrov: Kavárna na pláži(Belinda Murrellová) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Není z toho vůbec nadšená a nepovzbudí ji ani to, že se ocitla na krásném tropickém os. Bookbox. 0; 0 . Domov / príbehy detí / Týnin ostrov: Kavárna na pláži. Týnin ostrov: Kavárna na pláži. Kniha: Týnin ostrov: Kavárna na pláži (Belinda Murrell). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 0 hodnocení Týnin ostrov: Kavárna na pláži 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Týna se právě přestěhovala do nového města, kde musí chodit do nové školy. Není z toho vůbec nadšená a nepovzbudí ji ani to, že se ocitla na krásném tropickém ostrově. Její příchod ... 172 Kč Týnin ostrov Kavárna na pláži | Belinda Murrellová . Týnin ostrov Kavárna na pláži | Týna se právě přestěhovala do nového města, kde musí chodit do nové š...

INFORMACE

AUTOR
Belinda Murrellová
DIMENZE
10,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Týnin ostrov: Kavárna na pláži.pdf

POPIS

Týna se právě přestěhovala do nového města, kde musí chodit do nové školy. Není z toho vůbec nadšená a nepovzbudí ji ani to, že se ocitla na krásném tropickém ostrově. Její příchod vzbudí ve třídě mírné pozdvižení, ale Týna se brzy skamarádí s milovnicí přírody a zvířat Meg, hudebně nadanou Kájou a Ceci, odbornicí na módu a pečení dortíků. Týnina máma koupila starou loděnici a hodlá ji přestavět na literární kavárnu. Týna se bojí, že přijdou o všechny peníze a odvážný projekt zkrachuje dřív, než začne.

Chcete si přečíst knihu?Týnin ostrov: Kavárna na pláži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Belinda Murrellová. Číst Týnin ostrov: Kavárna na pláži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY