Inés, má drahá

Inés, má drahá - Isabel Allende | Replicamaglie.com

... Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Inés, má drahá / Další z řady románů chilské spisovatelky Isabel Allende vychází ze skutečných historických událostí z doby, kdy Španělé v 16 ... Kniha INÉS, má drahá ... . století dobývali území dnešního Chile a krutě se potýkali s odporem původních obyvatel, indiánů Mapuche. Inés del alma mía (2006, česky Inés, má drahá, 2009) - přeložila Monika Baďurová; Nepřeložené knihy do češtiny. Mí país inventado (2003) - dle NK ČR dosud nepřeloženo; La suma de los días (2007) - dle NK ČR dosud nepřeloženo; La isla bajo el mar (2010) - dle NK ČR dosud nepřeloženo Inés, má dr ... Inés, má drahá (Isabel Allende) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Mí país inventado (2003) - dle NK ČR dosud nepřeloženo; La suma de los días (2007) - dle NK ČR dosud nepřeloženo; La isla bajo el mar (2010) - dle NK ČR dosud nepřeloženo Inés, má drahá Inés, má drahá . Veľkosť: ... Líčí historická fakta na pozadí životního příběhu Inés Suárezové, silné a statečné ženy, rodačky ze španělské Extermadury, kterou do Jižní Ameriky zavedlo pátrání po jejím manželovi. Účastnila se dobývání Chile a založení města Santiaga i jeho obrany při ... Inés, má drahá, autor: Isabel Allende, rok vydání: 2009. Antikvariát s více než 30 688 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Svátek má Julius. Od začátku roku jsme vyřídili 7430 objednávek. Nevíte si rady? Zavolejte nám na 731 466 880. Hledat. ... Inés, má drahá-19 %. Ušetříte 25 K ......

INFORMACE

AUTOR
Isabel Allende
DIMENZE
6,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Inés, má drahá.pdf

POPIS

Další z řady románů chilské spisovatelky Isabel Allende vychází ze skutečných historických událostí z doby, kdy Španělé v 16. století dobývali území dnešního Chile a krutě se potýkali s odporem původních obyvatel, indiánů Mapuche. Spisovatelka líčí historická fakta na pozadí životního příběhu Inés Suárezové, silné a statečné ženy, rodačky ze španělské Extermadury, kterou do Jižní Ameriky zavedlo pátrání po jejím manželovi. Poté, co se Inés dozvěděla, že je vdovou, usadila se v Cusku, kde se seznámila s Pedrem de Valdiviou, Pizzarovým důstojníkem. Po jeho boku se účastnila dobývání Chile a založení města Santiaga i jeho obrany při útoku indiánů. Ženatý Valdivia, který se nakonec stal prvním chilským guvernérem, musel později svůj vztah s Inés ukončit a ona se provdala za jednoho z jeho nejlepších kapitánů, Rodriga de Quirogu, s nímž strávila poklidný zbytek života.

Chcete si přečíst knihu?Inés, má drahá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isabel Allende. Číst Inés, má drahá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY