Temný hrdina

Temný hrdina - Jo Beverley | Replicamaglie.com

...d mlátí s různýma mimozemšťanama, který jsou každý jiný, docela dobře namaskovaní a na pohled i zajímavý ... Hellboy (2019) CZ HD nový RED BAND trailer - YouTube ... . Celkově bych řekl, ... This feature is not available right now. Please try again later. Více o e-knize Temný hrdina Osiřelá a zoufalá Imogen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmocní jejího hradu. O pomoc se může obrátit jen k jedinému muži. Je jím FitzRoger z Cleeve, údajně nelítostný hrdina v boji a tyranský pán. Obsah knihy: Temný hrdina. Osiřelá a zoufalá Imofen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmoc ... Temný hrdina | Baronet.cz ... . Obsah knihy: Temný hrdina. Osiřelá a zoufalá Imofen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmocní jejího hradu. O pomoc se může obrátit jen k jedinému muži. Je jím FitzRoger z Cleeve, údajně nelítostný hrdina v boji a tyranský pán. Román Temný hrdina je druhým dílem ze série Dark Champion. První díl s názvem Pán mého srdce jsem měla možnost také přečíst a byl skoro stejně dobrý jako Temný hrdina. Díly na sebe nijak nenavazují, pouze vedlejší postava z každé předešlé knihy ...

INFORMACE

AUTOR
Jo Beverley
DIMENZE
3,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný hrdina.pdf

POPIS

Osiřelá a zoufalá Imogen z Carrisfordu prchá po vpádu surového lorda, jenž se zmocní jejího hradu. O pomoc se může obrátit jen k jedinému muži. Je jím FitzRoger z Cleeve, údajně nelítostný hrdina v boji a tyranský pán. Imogen je ohromena už jen po spatření jeho mocného těla, ale do její duše proniknou až chladné zelené oči, které jí rozechvívají strachem i touhou. Po celý život chovaná jako v bavlnce potřebuje, aby ji právě takový muž bránil a ochraňoval… a přesto si troufne neuvěřit, že by kladl její touhy na přednější místo než své. Přestože si ale slibuje, že zůstane nezávislá a směle stane po jeho boku proti zrádným nepřátelům, její obrana se bortí… a bezmocně podléhá něžné zuřivosti svého milovaného válečníka.

Chcete si přečíst knihu?Temný hrdina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Beverley. Číst Temný hrdina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY