Cukr - jak se zbavit závislosti

Cukr - jak se zbavit závislosti - Nancy Appleton | Replicamaglie.com

...Více informace na stránkách www.cinsky-lekar ... Závislost na cukru a jak se jí zbavit? ... .cz. Obvykle se vrátí k závislosti. Jak půl roku abstinující kuřák po jedné cigaretě. Jedna vede k druhé, k třetí, atd. Pokud se chceme zbavit závislosti, třeba mít silnou vůli a nezkoušet ani tu "jednu cigaretu", respektive ani kousek rafinovaného cukru. TIP: Nahraďte cukr rapadurou. 8. Přípravky proti chuti na sladké Nejlepší způsob jak se těchto chutí zbavit je dát tělu vše co potřebuje. Pamatujte na to, jak těžké bylo zbavit se ... Kurz Cukrfree I. • Zbavte se závislosti na cukru • Cukrfree.cz ... . Pamatujte na to, jak těžké bylo zbavit se závislosti na cukru a jak se teď cítíte mnohem lépe. Jen na chvilku si vzpomeňte kolik úsilí vás to stálo a to samo o sobě už postačí k tomu pokračovat tím správným směrem. Cukr je velice návykový. Nedávný průzkum prokázal, že cukr je pro mozek ve skutečnosti stejně návykový jako heroin, nemluvě o tom, že přidané cukry jsou pro naše zdraví velice škodlivé. Podíváte-li se na počty lidí trpících cukrovkou a obezitou, velice rychle pochopíte, že se nám problém s cukrem vymkl z rukou. Honí tě mlsná a nevíš jak se pocitu závislosti na sladkém zbavit? Toto video ti napoví v čem se může krýt hlavní důvod a jak přestat jíst sladké a sbalandovat stravování Odkazy:...

INFORMACE

AUTOR
Nancy Appleton
DIMENZE
3,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Cukr - jak se zbavit závislosti.pdf

POPIS

Jsme národem "sugarholiků", otroků a obětí cukru. Autorka vám v této knize vysvětlí, jak cukr narušuje vnitřní rovnováhu vašeho těla a ničí endokrinní a imunitní systém, což má za následek mnoho nemocí a chorobných stavů, mimo jiné i hypoglykémii, cukrovku, osteoporózu, artritidu, rakovinu, srdeční choroby, bolesti hlavy, alergii, astma, obezitu, parodontózu, zubní kaz a další. Dále předkládá program, s jehož pomocí se můžete vypořádat se závislostí na cukru a žít zdravěji.

Chcete si přečíst knihu?Cukr - jak se zbavit závislosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nancy Appleton. Číst Cukr - jak se zbavit závislosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY