Průmysl lži: Propaganda, konspirace, a dezinformační válka

Průmysl lži: Propaganda, konspirace, a dezinformační válka - Alexandra Alvarová | Replicamaglie.com

...ka Vladimír Průmysl lži-- autor: Alvarová Alexandra Americké konspirace-- autor: Ventura Jesse, Russell Dick Kniha: Průmysl lži -- Propaganda, konspirace, a dezinformační válka - Alexandra Alvarová ... Alvarová: Lež je pro každého vždy něčím sexy a vždy je ... ... ... Podtitul: Propaganda, konspirace, a dezinformační válka. Pokud také patříte k lidem, kteří přísahají na své kritické myšlení, vzdělání a zdravý selský rozum, je tahle kniha přesně pro vás. Záznam přednášky v rámci Projektu etického vzdělávání Královéhradeckého kraje. Alexandra Alvarová je novinářka a fotografka, žijící střídavě v Praze, Vídni a Kanadě. Dvacet ... Všechn ... Průmysl lži -- Propaganda, konspirace, a dezinformační válka ... . Záznam přednášky v rámci Projektu etického vzdělávání Královéhradeckého kraje. Alexandra Alvarová je novinářka a fotografka, žijící střídavě v Praze, Vídni a Kanadě. Dvacet ... Všechny informace o produktu Kniha Průmysl lži. Propaganda, konspirace, a dezinformační válka - Alexandra Alvarová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Průmysl lži. Propaganda, konspirace, a dezinformační válka - Alexandra Alvarová. Nedávno jí vyšla kniha „Průmysl lži: Propaganda, konspirace a dezinformační válka." Záznam přednášky v rámci Projektu etického vzdělávání Královéhradeckého kraje. Asistence lidem s postižením a znevýhodněním: Praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty Iva Uzlová kniha online Průmysl lži Propaganda, konspirace, a dezinformační válka Alvarová Alexandra. Pokud také patříte k lidem, kteří přísahají na své kritické myšlení, vzdělání a zdravý selský rozum, je tahle kniha přesně pro vás. Průmysl lži - Propaganda, konspirace a dezinformační válka kniha od: Alexandra Alvarov ... Kniha Průmysl lži - Propaganda, konspirace a dezinformační válka je v. Právě čtených: 7x: Přečtených: 107x: Čtenářské výzvě ... Kupte knihu Průmysl lži (Alexandra Alvarová) v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Get Textbooks on Google Play. Rent and save from the world's largest eBookstore. Read, highlight, and take notes, across web, tablet, and phone. Průmysl lži - Propaganda, konspirace, a dezinformační válka. Celkové hodnocení ... Průmysl lži - Propaganda, konspirace a dezinformační válka Alexandra Alvarová Propaganda Dezinformace Ruská propaganda Fake news Přesvědčování Konfirmační zkreslení Test implicitních asociací Psychologická operace I...

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Alvarová
DIMENZE
7,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Průmysl lži: Propaganda, konspirace, a dezinformační válka.pdf

POPIS

Pokud také patříte k lidem, kteří přísahají na své kritické myšlení, vzdělání a zdravý selský rozum, je tahle kniha přesně pro vás. Přesvědčí vás, že nic takového vlastně neexistuje. Napsala ji žena, která se politickou propagandou a marketingem zabývá 20 let.? Ukáže vám, jak vrtošivý, nespolehlivý, emocionálně labilní a dětsky naivní je náš mozek při vytváření názorů. Spolu s ní se ponoříte do světa, o němž se doposud nikde nepíše, protože se nachází za kulisami velkých mocenských her, kde se točí miliardy. V tomhle světě neplatí, že jedna a jedna jsou dvě. Ani pro vás ne! Je to svět manipulace a propagandy. Alexandra Alvarová se rozhodla promluvit, abyste pochopili, jak snadnou kořist představujete pro politické marketéry. Proč jsem knihu psala? Důvodem je bezmoc, že prohráváme hybridní válku. Jistota, že jsou v ní Rusové dobří. Schopnost podívat se na věc bez despektu k soupeři. Bolest z nemožnosti vysvětlit lidem, které mám ráda, že se jejich hlav a srdcí zmocnil stejný duch panikařící nenávisti, jaký způsobil druhou světovou válku a který žene lidi do válek občanských. Chování jinak milých sousedů na vesnici, kde bydlí moji rodiče – kde příštích padesát let bude jediným cizincem Vietnamec v místní večerce. Chtěla jsem pomoci lidem, kteří mají pocit, že se zblázní z té hromady polopravd, výmyslů a manipulací, jež se odevšad valí jako voda z karlínských kanálů při povodni. Tato kniha vám ukáže, jak propagandu rozeznat a jak se jí bránit.

Chcete si přečíst knihu?Průmysl lži: Propaganda, konspirace, a dezinformační válka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Alvarová. Číst Průmysl lži: Propaganda, konspirace, a dezinformační válka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY