Roary4-Expresní dodávka

Roary4-Expresní dodávka - - | Replicamaglie.com

...kaci pacientů, jejich blízkých, lékařů a sester ... Osudové osmičky / Fateful Eights: Československé dvacáté ... ... . Na smutek není čas. Člověk ve futrálu. Superhry 2 pro bystré děti. Izrael - Velký průvodce. Roary4-Expresní dodávka Lomcování slovy Trentino - Alto Adige Dolomiti Lago di Garda: Nejlepší horské okruhy a průsmyky + Itineráře nejlepších horských okruhů Roary4-Expresní dodávka / Dobrodružství malého závodního autíčka Roaryho. 149,- K ... Nové knihy. Upozornění: Nové knihy ... Válka a chtíč: Sex a američtí vojáci za II. světové války ... ... . 149,- K ... Nové knihy. Upozornění: Nové knihy jsou k dispozici vždy ve čtvrtek ráno v oddělení pro dospělé. Your browser does not support the audio element. 518 321 213 ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Roary4-Expresní dodávka.pdf

POPIS

Námětem televizního seriálu, který je podkladem naší knížky, jsou dobrodružství malého závodního autíčka Roaryho. Spolu s dalšími závodními auty patří k závodní dráze Stříbrná stopa, jejíž majitelem je pan Karburátor. Roary je veselý, má smysl pro humor, spoustu entusiasmu a také zvědavosti, která ho občas zavede do nesnází. Má však pod kapotou srdce na správném místě a pokaždé ho mrzí, když něco pokazí, a chce to napravit. Za to ho mají všichni rádi, zvlášť všeuměl automechanik Boris, vždyť je Roary jeho svěřenec. Ve čtvrté epizodě Boris odmítá pracovat z prázdným žaludkem, vždyť ani auta nejezdí s prázdnou nádrží! Ještě že má Roaryho, malé červené závodní auto, které se nabídne, že mu dojede k farmáři Zelenáčovi pro mléko a vajíčka. Na farmě je jedna dvě. Ale co zpátky s nákupem? Dokáže jet Roary pomalu a rozvážně, aby mléko a vajíčka přivezl bez úhony?

Chcete si přečíst knihu?Roary4-Expresní dodávka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Roary4-Expresní dodávka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY