Funkční anatomie

Funkční anatomie - Ivan Dylevský | Replicamaglie.com

...vovým pouzdrem, které se dá z ledviny lehce sloupnout ... Funkční anatomie srdce - Morehealthis.com ... . Na mediálním okraji ledviny je ledvinová branka (hilus renalis), kudy vstupuje do ledviny tepna a žíla a odkud vystupuje močovod. Téma/žánr: funkční anatomie, Počet stran: 544, Cena: 722 Kč, Rok vydání: 2009, Nakladatelství: Grada Základy funkční anatomie jsou moderním učebním textem, který srozumitelným a stručným způsobem popisuje stavbu lidského těla. Je vstupním textem ke studiu všech biomedicínckých ... Anatomie a funkce ledvin | Rehabilitace.info ... . Je vstupním textem ke studiu všech biomedicínckých oborů, pedagogické fakulty, fakulty se sportovním zaměřeném, biomedicíncky orientované obory technických vysokých škol a bakalářské směry paramedicínského studia na lékařských ... Tato pomůcka vám bude oporou při získávání a osvojování si znalostí z funkční anatomie člověka. V části NÁVOD naleznete jak informace operativně technického charakteru, umožňující : 1. FUNKCNI ANATOMIE (kurz fitness trenér) Solo Survival: How to Survive Alone in the Wilderness for 1 week --Eastern Woodlands - Duration: 34:07. Tom McElroy-Wild Survival Recommended for you FA_úvod (47381.629KB). FA_pohybový systém_I_úvod_LS2020.pdf (92994.663KB) FA_pohybový systém_I_úvod_LS2020.pdf. FA_pohybový systém_II_kosterní_systém.pdf (711...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Dylevský
DIMENZE
5,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční anatomie.pdf

POPIS

Publikace je koncipována jako moderní základní interdisciplinární morfologický text určený pro široký okruh studentů několika fakult a dalších škol. Její koncepce vychází z provázanosti struktury a funkce lidského těla a dovoluje hned na počátku studia chápat kauzalitu vývoje, stavby a funkčních projevů orgánových systémů. Text je strukturován tak, že dovoluje výběr poznatků určených i pro často velmi odlišné obory studia. Dvojbarevná publikace je doplněna 233 originálními obrázky 21 tabulkami.

Chcete si přečíst knihu?Funkční anatomie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Dylevský. Číst Funkční anatomie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY