Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace

Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace - Ondřej Klimeš (ed.), | Replicamaglie.com

...antarový oheň - výběr povídek z Tibetu a dalších nečínských koutů Číny ... Diplomacie Československa Díl II. / Najlacnejšie knihy ... . Ondřej Klimeš a kolektív: Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace Tato kniha představuje kulturní diplomacii Čínské lidové republiky v letech 2012-2017 jako jeden z prostředků, který jí má zajistit postavení světové ekonomické a politické velmoci. Podobně jako byla v rané a císařské Číně kulturní a ... V oblasti sociální antropologie je etnicita hlavním tématem už od konce š ... Klimeš, Ondřej a kol.: Kulturní diplomacie Číny a její ... ... ... V oblasti sociální antropologie je etnicita hlavním tématem už od konce šedesátých let a rovněž dnes zůstává centrálním objektem výzkumů. Přestože tato kniha vychází zejména z příspěvků antropologie ke studiu etnicity a spřízněných fenoménů, její záběr přesahuje hranice akademické antropologie. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. ... Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace - Ondřej Klimeš . Hodnocení ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > A > * 2012-2017. Dějiny diplomacie za Velké vlastenecké války 1941-1945 299 Kč. Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace. Diplomacie a druhá fronta v Evropě 80 Kč Klimeš, Ondřej, and Marinelli, Maurizio, eds. "Special Issue on Ideology, Propaganda, and Political Discourse in the Xi Jinping Era." Journal of Chinese Political Science 23.3 (2018). BRIEFS AND OTHER ARTICLES "China's tactics for targeting the Uyghur diaspora in Turkey." Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace 10.94 € -15 %. Kúpiť ... Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace Ondřej Klime š a kolektív • Academia, 2019 . Posielame do troch dní. Tato kniha představuje kulturní diplomacii Čínské lidové republiky v letech 2012-2017 jako jeden z prostředků, který jí má zajistit postavení světové ekonomické a politické velmoci. ... Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace 12.33 € -2 %. Kúpiť ... PhDr. Vladimír Sůva IČO: 40664091 DIČ: CZ480111030. Redakce Litevská 1174/8 Praha 10 100 00 Kontakt: [email protected] +420 728 106 471 "Panda je pro Peking symbolem, jak vyjádřit přízeň a zájem na sbližování na nejvyšší úrovní, vžilo se označení pandí diplomacie," říká sinolog Ondřej Klimeš, přispěvatel do souboru studií Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace. Panda tedy není a nejspíš už nebude. 0,00 Kč 0 ks zboží . POLITOLOGICKÁ LITERATURA; Diplomacie; Doporučujeme; PŘIPRAVUJEME; REKODIFIKACE; PRÁVNICKÁ LITERATURA...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Klimeš (ed.),
DIMENZE
11,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace.pdf

POPIS

Tato kniha představuje kulturní diplomacii Čínské lidové republiky v letech 2012–2017 jako jeden z prostředků, který jí má zajistit postavení světové ekonomické a politické velmoci. Podobně jako byla v rané a císařské Číně kulturní a civilizační autorita využívána k utváření vztahů s okolním světem, i současná Čína se snaží kulturu využít k nabytí měkké moci a k prosazení státních zájmů. Kulturní diplomacie je důležitou strategií vytváření mezinárodního obrazu mimo jiné i proto, že vládnoucí Komunistická strana Číny od osmdesátých let 20. století postupně upozaďuje ortodoxní komunistickou ideologii a prezentuje Čínu jako nositelku tradičních kulturních hodnot tisícileté čínské civilizace. Tyto projevy jsou zvláště patrné v posledních letech, kdy Čína vystupuje ve stále výraznější roli v mezinárodních vztazích.

Chcete si přečíst knihu?Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Klimeš (ed.),. Číst Kulturní diplomacie Číny a její regionální variace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY