První pomoc pro děti

První pomoc pro děti - Kristýna Schnablová | Replicamaglie.com

...doby poskytnutí odborné pomoci. Největší význam má u kritických poruch zdraví - takových, které ohrožují některou ze základních životních funkcí ... ALERGICKÉ REAKCE - první pomoc | První pomoc - Alergie ... ... . Postupy sloužící k náhradě životních funkcí (oběhu a dýchání) se nazývají resuscitace. První pomoc u dětí . PRVNÍ POMOC U DĚTÍ (PEDIATRIC FIRST AID) Kurz první pomoci se zaměřením na děti všech věkových kategorií (0 - 15 let). Je vhodný zejména pro maminky, pedagogy, a všechny osoby, které se starají nebo pracující s dětmi. První pomoc pro děti aneb i nejmenší pomáhají. S ... PDF První pomoc u dětí - cervenykriz.eu ... . Je vhodný zejména pro maminky, pedagogy, a všechny osoby, které se starají nebo pracující s dětmi. První pomoc pro děti aneb i nejmenší pomáhají. Specializovaný kurz první pomoc pro děti aneb i nejmenší pomáhají, je určen pro věkovou kategorii 3 - 6 let. Tedy pro děti, které navštěvují mateřskou školu, ale i přes svůj nízký věk si dokážou poradit v krizových situacích a pochopit jejich závažnost. První pomoc pro firmy První pomoc pro jednotlivce První pomoc pro školy Fyzioterapie a zdravá výživa Kurzy první pomoci. Kurzy fyzio a výživy. E-shop. Asistence. Blog. KURZY PRVNÍ POMOCI. FIRMY. Proškolíme vás a vaše zaměstnance, a to v rámci ... První pomoc pro děti. Kristýna Schnablová. Ošetřit odřené koleno zvládne každý. Ale co když se stane něco vážnějšího? Mohou první pomoc poskytnout děti? První pomoc (PP) je definována jako soubor jednoduchých úkonů a opatření, která při náhlém ohrožení života nebo postižení zdraví člověka omezují rozsah a důsledky tohoto ohrožení či postižení. Poskytnout první pomoc je v rámci svých schopností a sil ze zákona povinen každý občan České republiky, pokud tím neohrozí svoje zdraví či život. První pomoc pro děti; Články; První pomoc. Cévní mozková příhoda: Boj s časem Cévní mozková příhoda (CMP) je ve společnosti skrze známá spíš pod… Otrava jídlem - poradíme vám, jak se jí rychle zbavit; První pomoc: Vyvrknutý kotník;...

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Schnablová
DIMENZE
9,96 MB
NÁZEV SOUBORU
První pomoc pro děti.pdf

POPIS

Ošetřit odřené koleno zvládne každý. Ale co když se stane něco vážnějšího? Mohou první pomoc poskytnout děti? Rozhodně ano! Jen musí vědět, jak na to. Co dělat s kamarádem, který se uhodil do hlavy a ztratil vědomí? Jak poznat infarkt nebo mrtvici? Je možné zastavit silné krvácení? To a řadu dalších věcí se děti dozvědí v této ilustrované příručce. Naučí se rozpoznat, kdy jde o život a zjistí, jak na to správně zareagovat.

Chcete si přečíst knihu?První pomoc pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Schnablová. Číst První pomoc pro děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY