Základy společenských věd I. díl: Příprava pro přijímací zkoušky na vysoké školy

Základy společenských věd I. díl: Příprava pro přijímací zkoušky na vysoké školy - - | Replicamaglie.com

...kladatelství DIDAKTIS připravuje nové vydání úspěšného titulu Odmaturuj! ze společenských věd z edice Odmaturuj! Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části profilové, taktéž slouží k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy s humanitním zaměřením ... Základy společenských věd - I. díl - Roman David | Knihy ... ... . Základy společenských věd I. díl. ... již od 20.04.2020. Koupit. Sledovat. Anotace. Kniha slouží především středoškolským studentům při jejich přípravě na vysoké školy (resp. fakulty právnického, sociálního, ekonomického, pedagogického a filozofického zaměření). ... Je neocenitelnou přípravou na Národní ... Přípravné kurzy pro školní rok 2019/2020 již začal ... Základy společenských věd - Maturitní otázky, učebnice ... ... . ... již od 20.04.2020. Koupit. Sledovat. Anotace. Kniha slouží především středoškolským studentům při jejich přípravě na vysoké školy (resp. fakulty právnického, sociálního, ekonomického, pedagogického a filozofického zaměření). ... Je neocenitelnou přípravou na Národní ... Přípravné kurzy pro školní rok 2019/2020 již začaly, stále máte možnost se přihlásit se slevou !! Připravíme Vás také na přijímací zkoušky na právnické, lékařské, sociální, filozofické, pedagogické, ekonomické, veterinární nebo technické vysoké školy. Inzerát Základy společenských věd . v okrese Prachatice, cena 29Kč, od 69days na Sbazar.cz. Popis: Učebnice pro gymnázia a další střední školy seznamuje studenty se základy vybraných společenských věd důležitých pro jejich osobní orientaci ve společnosti i pro přípravu na pomaturitní studium....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy společenských věd I. díl: Příprava pro přijímací zkoušky na vysoké školy.pdf

POPIS

Kniha slouží především středoškolským studentům při jejich přípravě na vysoké školy (resp. fakulty právnického, sociálního, ekonomického, pedagogického a filozofického zaměření). Je vhodnou pomůckou také při přípravě k maturitě. Publikace se skládá z pěti kapitol, z nichž každá pojednává o jednom z tematických okruhů, které jsou vyžadovány u přijímacích zkoušek ze základů společenských věd. Je neocenitelnou přípravou na Národní srovnávací zkoušky i na další typy přijímacích zkoušek, u nichž je vyžadován společenskovědní přehled. Pro komplexní přípravu na Národní srovnávací zkoušky doporučujeme naše další publikace, zejména Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky. Určeno zejména k přípravě na Fakultu sociálních studií MU v Brně, Fakultu humanitních studií UK v Praze, Fakultu humanitních studií UTB ve Zlíně, Právnickou fakultu UK v Praze, Právnickou fakultu UP v Olomouci, Právnickou fakultu ZČU v Plzni, Přírodovědně-humanitní a pedagogickou fakultu Technické univerzity v Liberci apod.

Chcete si přečíst knihu?Základy společenských věd I. díl: Příprava pro přijímací zkoušky na vysoké školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Základy společenských věd I. díl: Příprava pro přijímací zkoušky na vysoké školy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY