Hrozba

Hrozba - Stephanie Laurensová | Replicamaglie.com

...ly, osoby či aktivity, která chce nebo může poškodit nějakou hodnotu ... hrozba | EUdict | Czech>Irish ... . Někdy se též používá pojem nebezpečí. Hrozba má nežádoucí vliv na bezpečnost nebo může způsobit škodu, ztrátu, nežádoucí změnu, či jiný nežádoucí jev. hrozba translation in Czech-English dictionary. cs vzhledem k tomu, že evropská bezpečnostní strategie se konkrétně nezabývá námořním rozměrem s výjimkou toho, že označuje pirátství za hrozbu pro EU; vzhledem k tomu, že evropská integrovaná námořní politika se námořní problematikou sice zabývá, avšak téměř se nedotýká bezpečnostního rozměru, a tím ... hrozba bucear entfernen affectionate elder brother bloke german cock-a- ... Hrozba (1978) | ČSFD.cz ... ... hrozba bucear entfernen affectionate elder brother bloke german cock-a-doodle-do isalin i am doing splendidly knoffel To name, to appoint, to vest substituent biniron Wok tendentslik (ling) (alveolar) flap bronhial rose-bed busy market, busy shopping district pagbabawas institutionaliseret vy kidesooda ‎Relief payment vrijeme uspostavljanja ... Translation for 'hrozba' in the free Czech-English dictionary and many other English translations. Hľadaný výraz: filmy 2019. Sleduj filmy online! Tie najnovšie a najlepšie filmy a seriály online nájdete iba u nás. Najširšia ponuka online 100% funkčných filmov. Hrozba. obecné pojmy. Jakýkoli fenomén, který má potenciální schopnost poškodit zájmy a hodnoty chráněné státem. Míra hrozby je dána velikostí možné škody a časovou vzdáleností (vyjádřenou obvykle pravděpodobností čili rizikem) možného uplatnění této hrozby. čeština: ·oznámení úmyslu nebo připravenosti použít (za určitých okolností) trest, násilí či jiný donucovací prostředek, příp. provést vůbec něco nevítaného či nepříjemného· situace, kdy je zvýšená pravděpodobnost, že dojde k násilí, trestu nebo vůbec něčemu nevítanému či nepříjemnému··angličtina: threat ... men·ace (mĕn′ĭs) n. 1. a. A possible danger; a threat: a careless driver who was a menace to public safety. b. The...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
4,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrozba.pdf

POPIS

Lord Drake Varisey, markýz z Winchelsea, nejstarší syn a dědic vévody z Wolverstone, se usilovně snaží pomoci vládě i své vlasti, které hrozí teroristický útok a puč. Vítá každou pomocnou ruku, ale proč mu tu svoji nepřetržitě vnucuje lady Louise Cynsterová, známá coby lady Divoška? Vysvětlení je prosté – Louisa totiž Drakea už řadu let miluje a teď, v sedmadvaceti, má už čekání po krk. Rozhodne se Drakeovi dokázat, že si ho zaslouží a že – pokud se Drake bude hodně snažit – on si zaslouží ji. Drake proti své vůli musí uznat, že Louise je pro jeho pátrání neocenitelným spojencem a pomocníkem, a během nebezpečných akcí se oba odvážlivci vzájemně poznávají a sbližují. Drake sám sobě zpočátku nalhává, že mu jde jen o Louisino bezpečí, ale postupně v něm sílí stejně žhavá vášeň, jaká v ní doutná už po léta. Oba mladí lidé postupně ztrácejí vzájemný ostych a zábrany, ale musejí lásku aspoň prozatím potlačit. Mají totiž stále méně času na odvrácení hrozby, jež může otřást základy celého království. Drake i lady Divoška nasadí vlastní život a s vypětím všech sil nakonec protistátní spiknutí odhalí, dopadnou zločince a mohou se ze své lásky těšit v klidu a bezpečí.

Chcete si přečíst knihu?Hrozba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Hrozba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY