Synchronicita: Skrytá moc zvláštní série náhod

Synchronicita: Skrytá moc zvláštní série náhod - David Richo | Replicamaglie.com

...a zdarma 🙂 ) dovolené s Klukama na tripu v Itálii jsem si četl knížku Synchronicita: skrytá moc zvláštní série náhod ... David Richo | Knihy Dobrovský ... .První třetina knihy rezonovala s tím, co se v posledních měsících kolem mě dělo. Ta zbývající část mi přišla už moc esoterická - jenže kdykoli jsem knížku chtěl odložit, tak mi něco říkalo, že ji mám dočíst. Na fantastické (a zdarma 🙂 ) dovolené s Klukama na tripu v Itálii jsem si četl knížku Synchronicita: skrytá moc zvláštní série náhod.První třetina knihy rezonovala s tím, co se v posledních měsících kolem mě dělo. Ta zbývající část mi přišla už ... David Richo | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... .První třetina knihy rezonovala s tím, co se v posledních měsících kolem mě dělo. Ta zbývající část mi přišla už moc esoterická - jenže kdykoli jsem knížku chtěl odložit, tak mi něco říkalo, že ji mám dočíst. Synchronicita může spočívat v náhlé vzpomínce na osobní zážitky či na sérii událostí, jež člověku odhalují sebe samotného či mu naznačují příští krok na cestě, o níž uvažuje. Zdroj: David Richo, Synchronicita - Skrytá moc zvláštní série náhod. 09.07.2013, 00:00:27 Publikoval Lucifer komentářů: 0 Synchronicita - skrytá moc zvláštní séri - David Richo. Richova kniha se příliš nepokouší o metafyzické objasnění fenoménu synchronicit, ale spíše o... Synchronicita: Skrytá moc zvláštní série náhod. David Richo. pevná vazba Richova kniha se příliš nepokouší o metafyzické objasnění fenoménu synchronicit, ale spíše o jeho skloubení s praxí. Synchronicita: skrytá moc zvláštní série náhod David Richo • Triton, 2009 . Vypredané . ichova kniha se příliš nepokouší o metafyzické objasnění fenoménu synchronicit, ale spíše o jeho skloubení s praxí. ... Skrytá moc drahých kamenů a jejich vliv na naše du — KREPERÁT, Josef Pavel. 171. Posílení vlastního já. ... Zvláštní léčebné metody — HNILICA, Jan. 422. O ... Synchronicita: skrytá moc zvláštní série náhod — RICHO, David. 952. ... David Richo Synchronicita: skrytá moc zvláštní série náhod CZ. 2 dopyty Chcem predať ; Pridané pred ... David Richo - Synchronicita: skrytá moc zvláštní série náhod. 10.38 € ... David Richo - Synchronicita: skrytá moc zvláštní série náhod. 10.38 € ... Synchronicita skrytá moc zvláštní série náhod. David Richo. Sleva 7% - 268,00 K ... Tulák po hvězdách. Pokud jste se ocitli na této stránce, něco je špatně. Prosím tudy.. Dobrého čtiva není nikdy dost. Tady je například pár doporučení pro lidi, kterým se líbila knížka Tulák po hvězdách....

INFORMACE

AUTOR
David Richo
DIMENZE
3,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Synchronicita: Skrytá moc zvláštní série náhod.pdf

POPIS

Richova kniha se příliš nepokouší o metafyzické objasnění fenoménu synchronicit, ale spíše o jeho skloubení s praxí. Lze ji chápat jako funkční manuál transpersonální psychologie, který čtenáři pomůže vyložit si smysl série podobných událostí, otevřít svoje nitro nápomocným silám kolem sebe a pochopit, že sny mohou člověku posloužit jako průvodci úskalími života, že člověk může v okamžiku důležitých životních rozhodnutí využít svoji kreativní imaginaci a žít v souladu se svým osudovým posláním, jež mu smysluplné shody okolností (synchronicity) vyjeví. I když ke smysluplným shodám okolností a překvapujícím spojitostem dochází v našem každodenním životě neustále, obvykle je nevnímáme a neumíme ocenit, jak nás mohou vést, varovat či utvrzovat v nastoupené cestě. Předložená kniha se zabývá otázkou, jak smysluplné shody okolností v našem každodenním životě fungují, jak ovlivňují mezilidské vztahy a kreativitu.

Chcete si přečíst knihu?Synchronicita: Skrytá moc zvláštní série náhod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Richo. Číst Synchronicita: Skrytá moc zvláštní série náhod Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY