Černá ozvěna

Černá ozvěna - Michael Connelly | Replicamaglie.com

...ěna je pozvolné, ale ne nudné, a pokud jde o audiozpracování, lineární vyprávění zalidněné množstvím důležitých postav představuje výzvu jak pro režiséra, tak (a to především) pro interpreta ... Černá ozvěna by Domino Knihy - Issuu ... . Martin Preiss dlouho zůstával ve stínu svých rodičů, nicméně s počátkem jeho angažmá jako ... Černá ozvěna, jejíž reedici ve zcela novém překladu připravujeme k vydání, je Boschovým prvním případem. Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů. Černá ozvěna, jejíž reedici ve zcela novém ... Audiokniha Černá ozvěna - Audioknihy ke stažení ... . Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů. Černá ozvěna, jejíž reedici ve zcela novém překladu připravujeme k vydání, je Boschovým prvním případem. Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů....

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
11,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá ozvěna.pdf

POPIS

Dnes už kultovní detektiv Harry Bosch se představil čtenářům v roce 1992 a brzy se přiřadil k řadě nejslavnějších postav americké tvrdé školy, jakými jsou například Phil Marlowe nebo Steve Carella. Černá ozvěna, jejíž reedici ve zcela novém překladu připravujeme k vydání, je Boschovým prvním případem. Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů. S Billym Meadowsem sloužil ve vietnamské válce; tunelové krysy se jim říkalo. Společně prošli peklem. A teď jako by se měla historie opakovat. Tedy alespoň pro Harryho. Pátrání ho zavede do změti temných tunelů pod městem, kde v něm ožijí všechny dávné válečné hrůzy. Jedině tam ale může rozplést síť organizovaných zločinců a překupníků drog, jimž nahoře napomáhají zkorumpovaní státní úředníci.

Chcete si přečíst knihu?Černá ozvěna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Černá ozvěna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY