České lidové pohádky I - Zvířecí Pohádky a bajky

České lidové pohádky I - Zvířecí Pohádky a bajky - Jaroslav Otčenášek (ed.) | Replicamaglie.com

...z Oddělení historické etnologie Etnologického ústavu AV ČR ... Kniha České lidové pohádky 1 - Zvířecí pohádky a bajky ... ... . ... Kategorie Dětská literatura - bazar. Vybírejte z 3 344 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii - strana 20. České lidové pohádky. Kdo napsal knihu České lidové pohádky? Autorem je Karel Jaromír Erben, Božena Němcová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. České lidové pohádky I Jaroslav ... Nejkrasnejsi ceske lidove pohadky | Sleviste.cz ... . ČBDB.cz - Databáze knih. České lidové pohádky I Jaroslav Otčenášek. ... Svazek je věnován tzv. zvířecí pohádce. Jednotlivé motivy jsou přehledně členěny podle mezinárodní standardizace, pohádky jsou doplněny komentáři, které mimo jiné ukazují tematické vazby napříč evroskými kulturami. Svazek obsahuje nejen pohádky zapsané v českém ... České pohádky. Kdo napsal knihu České pohádky? Autorem je Božena Němcová, Karel Jaromír Erben, František Bartoš. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Otčenášek (ed.)
DIMENZE
7,5 MB
NÁZEV SOUBORU
České lidové pohádky I - Zvířecí Pohádky a bajky.pdf

POPIS

První úplné vydání českých lidových pohádek a humorekPrvní svazek plánované devítisvazkové edice, která se snaží splatit dlouhodobý dluh české folkloristiky. Svazek je věnován tzv. zvířecí pohádce. Jednotlivé motivy jsou přehledně členěny podle mezinárodní standardizace, pohádky jsou doplněny komentáři, které mimo jiné ukazují tematické vazby napříč evroskými kulturami. Svazek obsahuje nejen pohádky zapsané v českém jazyce, ale i pohádky z našeho území přeložené z němčiny a romštiny.

Chcete si přečíst knihu?České lidové pohádky I - Zvířecí Pohádky a bajky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Otčenášek (ed.). Číst České lidové pohádky I - Zvířecí Pohádky a bajky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY