Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů

Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů - Karel Hieke | Replicamaglie.com

...se můžete setkat v přírodě celé střední Evropy ... Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů - Karel Hieke ... ... . A pokud byste se chtěli dozvědět ještě více, můžete sáhnout i po unikátní publikaci s názvem Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů. Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů - Karel Hieke. Všechny informace o jehličnanech v jedné knize. Unikátní publikace, ve které je obsaženo přes... Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů. Karel Hieke. Unikátní publikace, ve které je obsa ... Encyklopedie stromu | Sleviste.cz ... . Karel Hieke. Unikátní publikace, ve které je obsaženo přes 230 druhů jehličnanů a přes 2 000 jejich kultivarů, variet, forem a subspécií, přináší ucelený přehled jehličnanů ve středoevropském a částečně i jihoevropském prostoru... Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů Autor Karel Heike. Unikátní publikace, ve které je obsaženo přes 230 druhů jehličnanů a přes 2 000 jejich kultivarů, variet, forem a subspécií, přináší ucelený přehled jehličnanů ve středoevropském a částečně i jihoevropském prostoru a představuje t ... A 'read' is counted each time someone views a publication summary (such as the title, abstract, and list of authors), clicks on a figure, or views or downloads the full-text. Unikátní publikace, ve které je obsaženo přes 230 druhů jehličnanů a přes 2 000 jejich kultivarů, variet, forem a subspécií, přináší ucelený přehled jehličnanů ve středoevropském a částečně i jihoevropském prostoru a představuje tak nepostradatelný zdroj informací pro všechny zájemce o jehličnaté dřeviny. Tato encyklopedie představuje detailním způsobem skupinu dřevin jehličnatých. Je to skupina ve srovnání s listnáči skromnější na rody a druhy, ale mnohdy velmi bohatá na kultivary (odrůdy). V publikaci je obsaženo více jak 230 druhů a přes 2 000 kultivarů, variet, forem a subspecií. Encyklopedie listnatých stromů a keřů - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů kniha od: Karel Hieke. 90 % 6 hodnocení ... Encyklopedie listnatých stromů a keřů není určená jen pro botaniky, dendrology. Její bohatost a přehlednost ocení všichni milovníci přírody, kteří chtějí mít doma unikátní ucelenou encyklopedii o tomto tématu. ... Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů. 449 K ......

INFORMACE

AUTOR
Karel Hieke
DIMENZE
8,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů.pdf

POPIS

V poslední době se setkáváme se stále větším zájmem o dřeviny, tedy stromy a keře. Tento zájem je patrný zejména u okrasných rodů a druhů, kde úzce souvisí se snahou o dokonalejší a také pestřejší uspořádání veřejných i soukromých sadovnických úprav. Dřeviny mají také značný význam národohospodářský a biologicko-ekologický.Tato encyklopedie představuje detailním způsobem skupinu dřevin jehličnatých. Je to skupina ve srovnání s listnáči skromnější na rody a druhy, ale mnohdy velmi bohatá na kultivary (odrůdy). V publikaci je obsaženo více jak 230 druhů a přes 2 000 kultivarů, variet, forem a subspecií.Kniha se snaží nejen stručně popsat většinu jehličnatých stromů a keřů, se kterými se můžeme setkat v našich zeměpisných šířkách – včetně jejich nároků na stanovištní podmínky, ošetřování, uplatnění a množení – ale zejména je i názorně předvést množstvím vyobrazení.Věříme, že tato publikace bude všem zájemcům platným pomocníkem při poznávání, pěstování, použití i množení popsaného druhového a odrůdového sortimentu jehličnanů.

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Hieke. Číst Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY