Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni: Pij a žij jako Fin

Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni: Pij a žij jako Fin - Miska Rantanen | Replicamaglie.com

...se vysmívá všem marketingovým tahům prodávajícím radostný pocit společně s nábytkem nebo vonnými svíčkami ... Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni ... . Teprve tohle je ta pravá, vysokoprocentní Skandinávie. (pij a žij jako Fin) Kalsarikänni : pij a žij jako Fin. ... a sociální sítě 51 5 Kořeny kalby ve spoďárech 59 6 Kalba ve spoďárech a hudba - šťastné to duo 69 7 Kalba ve spoďárech v populární kultuře 79 8 Kalba ve spoďárech a pohyblivé obrázky 89 9 Oficiálně stvrzeno 99 io Kalba ve spoďárech a sebelítost 113 ? Rizika úmrtí v hotelu 121 ... Specifikace Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni - Pij a žij jako fin - Miska Rantanen Popis produktu Zapomeňte na ... Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni -- Pij a žij jako Fin ... ... Specifikace Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni - Pij a žij jako fin - Miska Rantanen Popis produktu Zapomeňte na hygge a lagom, usrkáváním čajíčků a s dekou z modrožlutého obchoďáku blaženosti nedosáhnete. Kalba ve spoďárech Kalsarikänni: Pij a žij jako fin Zapomeňte na hygge a lagom, usrkáváním čajíčků a s dekou z modrožlutého obchoďáku blaženosti nedosáhnete. Finové, jeden z nejotrlejších národů severu a podle aktuálních průzkumů nejšťastnější lidé na světě, konečně odhalili své tajemství spokojeného života. Název: Kalba ve spoďárech Kalsarikänni - Pij a žij jako fin. Autor: Miska Rantanen. Překladatel: Jitka Hanušová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-7432-966-1. EAN: 9788074329661. Objednací kód: NA344295 Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni Pij a žij jako fin Rantanen Miska. Zapomeňte na hygge a lagom, usrkáváním čajíčků a s dekou z modrožlutého obchoďáku blaženosti nedosáhnete. Finové, jeden z nejotrlejších národů severu a podle aktuálních průzkumů nejšťastnější lidé na světě, konečně odhalili své tajemství ... Kalba ve spoďárech Kalsarikänni: Pij a žij jako fin (978-80-7432-966-1) Kniha - autor Miska Rantanen, 184 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Zapomeňte na hygge a lagom, usrkáváním čajíčků a s dekou z modrožlutého obchoďáku blaženosti nedosáhnete. Kalba ve spoďárech : Kalsarikänni : pij a žij jako Fin / Zapomeňte na hygge a lagom, usrkáváním čajíčků a s dekou z modrožlutého obchoďáku blaženosti nedosáhnete. Finové, jeden z nejotrlejších národů severu a podle aktuálních průzkumů nejšťastnější lidé na světě, konečně odhalili své tajemství spokojeného ... Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni Pij a žij jako Fin ... tak vězte, že i kocovina jednou skončí a nakonec se budete cítit jako znovuzrození. Stejně jako po sauně nebo plavání mezi ledovými krami. Z finského kalsarikänni, tedy opíjení se doma v negližé, se stává celosvětový fenomén, jenž se vysmívá všem ... Kniha: Kalba ve spoďárech: Kalsa...

INFORMACE

AUTOR
Miska Rantanen
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni: Pij a žij jako Fin.pdf

POPIS

Zapomeňte na hygge a lagom, usrkáváním čajíčků a s dekou z modrožlutého obchoďáku blaženosti nedosáhnete. Finové, jeden z nejotrlejších národů severu a podle aktuálních průzkumů nejšťastnější lidé na světě, konečně odhalili své tajemství spokojeného života. Až přijdete večer z práce, nalijte si ten nejlepší alkohol, co doma najdete. A abyste si udělali pohodlí, klidně se svlékněte do spodního prádla. Nikdo vás neuvidí a třeba se vám po třetí skleničce vrátí elán, o který jste za celý den přišli. A kdyby se vám to samotářské popíjení náhodou vymklo z ruky, tak vězte, že i kocovina jednou skončí a nakonec se budete cítit jako znovuzrození. Stejně jako po sauně nebo plavání mezi ledovými krami. Z finského kalsarikänni, tedy opíjení se doma v negližé, se stává celosvětový fenomén, jenž se vysmívá všem marketingovým tahům prodávajícím radostný pocit společně s nábytkem nebo vonnými svíčkami. Teprve tohle je ta pravá, vysokoprocentní Skandinávie.

Chcete si přečíst knihu?Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni: Pij a žij jako Fin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miska Rantanen. Číst Kalba ve spoďárech: Kalsarikänni: Pij a žij jako Fin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY