Sedlčansko ve fotografiích Martina Steckera

Sedlčansko ve fotografiích Martina Steckera - Jan Kuthan, | Replicamaglie.com

...ipomenuty nejzajímavější oblasti sedlčanského regionu ... Knihy - Kuthan Jan - osobní blog podnikatele a ... ... . Mimo jiné sakrální a světské památky, lidová architektura, rybníky a lomy, tajemné kameny, památné stromy a chráněná území. Fotografie doprovází text Jana Kuthana. Fotografická publikace z roku 2009 připomíná nejzajímavější oblasti sedlčanského regionu - sakrální a světské památky, lidovou architekturu, rybníky a lomy, památné stromy či chráněná území. Jednotlivé kapitoly doprovází text Jana Kuthana. Publi ... Městské muzeum Sedlčany ... . Jednotlivé kapitoly doprovází text Jana Kuthana. Publikace o Sedlčansku je atraktivní pozvánkou do regionu středního Povltaví. Vychází z barevných a černobílých snímků fotografa Martina Steckera, je členěna do devíti samostatných kapitol, ve kterých jsou připomenuty nejzajímavější oblasti sedlčanského reg...

INFORMACE

AUTOR
Jan Kuthan,
DIMENZE
11,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedlčansko ve fotografiích Martina Steckera.pdf

POPIS

Publikace o Sedlčansku je atraktivní pozvánkou do regionu středního Povltaví. Vychází z barevných a černobílých snímků fotografa Martina Steckera, je členěna do devíti samostatných kapitol, ve kterých jsou připomenuty nejzajímavější oblasti sedlčanského regionu. Mimo jiné sakrální a světské památky, lidová architektura, rybníky a lomy, tajemné kameny, památné stromy a chráněná území. Fotografie doprovází text Jana Kuthana.

Chcete si přečíst knihu?Sedlčansko ve fotografiích Martina Steckera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kuthan,. Číst Sedlčansko ve fotografiích Martina Steckera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY