Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám

Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám - Petr Karlík (ed.), | Replicamaglie.com

...o syntaktika prof. Miroslava Grepla obsahuje ... Svět podle Grepla | KNIHCENTRUM.cz ... ... Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím Oratio et ratio : sborník k životnímu jubileu Jiřího Krause / Vydáno: (2005) Svět podle Grepla : prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám / Vydáno: (2019) Liſka a czban : sborník příspěvků k 70. narozeninám prof. Karla Kučery / Vydáno: ... Petr Karlík | Databáze knih ... . narozeninám prof. Karla Kučery / Vydáno: (2017) Svět podle Grepla (Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám) Petr Malčík (ed.) a Petr Karlík (ed.) • Host, 2019 Posíláme do pěti dní Vyberte si knihu z naší aktuální nabídky z kategorie "Učebnice, vše do školy - Společenské, humanitní vědy - Jazykověda, literární věda, slovníky" v internetovém knihkupectví dobre-knihy.cz. Svět podle Grepla. Petr Karlík, Petr Malčík. měkká vazba Profesoru Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám Sborník věnovaný k devadesátým narozeninám předního českého syntaktika prof. Miroslava... In: Výroční zpráva C. k. vyšší reálné školy v Hradci Králové za školní rok 1907-1910. Hradec Králové: C. k. vyšší reálná škola, 1910, s. 3-13. LISICKÝ, A. Z kmenosloví různořečí lašského II. In: Výroční zpráva C. k. vyšší reálné školy v Hradci Králové za školní rok 1909-1908. Hradec Králové: C ... Svět podle Grepla Autor: Kolektiv autorů Petr Malčík Petr Karlík | Nakladatelství: Host Sborník věnovaný k devadesátým narozeninám předního českého syntaktika prof. Miroslava Grepla obsahuje lingvisticky orientované příspěvky z klávesnice jeho kolegů, kolegyň, žáků a žákyň z tuzemska i zahraničí. Cukr : zkažený svět, aneb, Od otroctví k obezitě James Walvin ; z anglického originálu Sugar: the world corrupted from slavery to obesity přeložila Bronislava Grygová. -- Olomouc : ANAG, [2019]. -- ©2019. -- 247 stran ; 24 cm. -- Abstrakt: Příběh cukru a lidské slabosti pro sladkou chuť jídla a pití je působivý, avšak do ... -- Abstrakt: Agent Pendergast žije a bojuje s minulostí Nic není, jak se zdá Tragické zmizení - a šokující návrat Po dramatickém střetnutí s bytostí z jiného světa, k němuž došlo na exmouthském pobřeží ve státě Massachusetts, se zvláštní agent A. X. L. Pendergast pohřešuje - podle všeho je mrtev....

INFORMACE

AUTOR
Petr Karlík (ed.),
DIMENZE
3,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám.pdf

POPIS

Odborný zájem prof. PhDr. Miroslava Grepla, CSc., tvoří v první řadě komunikativně-pragmaticky orientovaná syntax, dále pak sémantika, lexikální i gramatický vývoj spisovné češtiny, okrajově též teoretické otázky jazykové kultury. K oslavě profesorových devadesátých narozenin byl sestaven tento sborník, na němž participovali jeho kolegové, kolegyně, žáci a žákyně z tuzemska i zahraničí. Obsahuje jednak příspěvky, které Greplův svět rozvíjejí a dokreslují, jednak takové, které jeho svět pomáhají ohraničit. Publikaci doplňuje Greplův odborný životopis a doplněk k bibliografii.

Chcete si přečíst knihu?Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Karlík (ed.),. Číst Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY