Utajená zákulisí

Utajená zákulisí - Miroslav Polreich | Replicamaglie.com

... a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Utajená zákulisí(Miroslav Polreich) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... PDF Utajená zákulisí - Miroslav Polreich epub fb2 PDF ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané ... Dvojitý agent - Utajená zákulisí špionáže 2016; Dvojitý agent - Zrada a pomsta 2017; všech 10 knih autora. Kniha Dvojitý agent - Utajená zákulis ... Utajená zákulisí | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... ... Dvojitý agent - Utajená zákulisí špionáže 2016; Dvojitý agent - Zrada a pomsta 2017; všech 10 knih autora. Kniha Dvojitý agent - Utajená zákulisí špionáže je v. Přečtených: 2x: Knihotéce: 1x: Chystám se číst: 3x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Kupte knihu Špioni v diplomacii (Miroslav Polreich) s 20 % slevou za 319 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Soy Luna - Tajné zákulisí kolektiv. 5,0 ( 2) Atmosféra natáčení, hvězdy seriálu, utajená fakta o Karol. Nahlédněte s Karol do tajného zákulisí seriálu Soy Luna a nechte se vtáhnout do emotivního příběhu jeho vzniku. V této knize plné exkluzivních fotografií a komentářů budete moci sledovat hvězdy seriálu již od ... A 'read' is counted each time someone views a publication summary (such as the title, abstract, and list of authors), clicks on a figure, or views or downloads the full-text. Koupit Koupit eknihu. Podtitul: domácí a zahraniční politika očima bývalého diplomata Kniha Utajená zákulisí rozkrývá pozadí a dává přehled o politické geografii rozhodujících diplomatických postupů při přípravě a průběhu transformačního procesu se zvláštním zaměřením na stav a předpokládaný vývoj bezpečnostního prostředí....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Polreich
DIMENZE
10,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Utajená zákulisí.pdf

POPIS

Kniha Miroslava Polreicha je ojedinělým a unikátním svědectvím o mezinárodně politických událostech poslední doby. Rozkrývá pozadí a dává přehled o politické geografii rozhodujících diplomatických postupů při přípravě a průběhu transformačního procesu se zvláštním zaměřením na stav a předpokládaný vývoj bezpečnostního prostředí. Poskytuje konkrétní rozbor současných politických podmínek USA, Ruska, Číny a jejich vzájemné závislosti. Na uvedených příkladech charakterizuje v podstatě pozitivní, ale i kontraverzní roli české účasti na těchto událostech, ke kterým poskytuje nové, dosud ne zcela známé informace.Poukazuje otevřeně a kriticky na odpovědnost zainteresovaných osob a organizací. Zachovává teoreticko-analytický přístup z pohledu mezinárodních vztahů, práva a organizací (OSN, EU, NATO), které jsou nejenom věcně charakterizovány, ale podrobeny celkovému hodnocení z hlediska možného perspektivního vývoje. Kniha je pojata i jako metodologické vodítko pro vnímání podstatyfunkce zahraniční služby. Autor ve své knize vychází z aktivního působení v diplomatické a zpravodajské službě.Sugestivně podává svědectví o pozadí jeho napojení na zpravodajské služby SSSR a USA při řešení globálních konfliktních a krizových situací. Kniha je určená všem vnímavým čtenářům, studentům vysokých škol a učitelům mezinárodních vztahů a dějepisu.

Chcete si přečíst knihu?Utajená zákulisí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Polreich. Číst Utajená zákulisí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY