Velký pitaval města Písku

Velký pitaval města Písku - Ladislav Beran | Replicamaglie.com

...které četnická pátračka až do roku 1939 vyšetřovala ... Beran, Ladislav : Velký pitaval města Písku ... . Už názvy povídek Podezřelý voňavý anonym ... Velký pitaval města Písku (2019) Někdo z vás je vrah, pánové! (2019) This dílo is licensed under a Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported License. ... Přes Čížovou na Velký Kamýk (42 km) Na rozhlednu Vysoký Kamýk (40 km) ... 23. června 1887 František Křižík osvětlil centrum ... Velký pitaval města Písku - Ladislav Beran | Kniha na Alza.cz ... ... 23. června 1887 František Křižík osvětlil centrum města a radní od něj posléze tuto novinku odkoupili. Samostatná Československá republika byla v Písku vyhlášena již 14. října 1918, o 2 týdny dříve než v ostatních částech země. ... Velký pitaval z malého města 1. je jednou z knih z celé série (tahle by měla být v pořadí třetí, ale já ji četla jako první, což vůbec nevadilo. Jednotlivé případy jsou uzavřené a postavy vyšetřovatelů neprochází žádným vývojem, takže přeskakováním dílů o nic nepřicházíte)....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Beran
DIMENZE
8,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký pitaval města Písku.pdf

POPIS

Když před lety písecký emeritní kriminalista Ladislav Beran zjistil, že i ve městě nad Otavou od 1. ledna 1928 působila četnická pátrací stanice, vydal se do Prácheňského muzea, ponořil se do zdejších archivů a dobového tisku a začal vyhledávat případy, které četnická pátračka až do roku 1939 vyšetřovala. Už názvy povídek Podezřelý voňavý anonym, Písecká galerka na lopatkách, Sloní paměť, Nebezpečný moták z Pankráce, Smrt dobře utajené bokovky a další slibují napínavé a pohodové čtení, okořeněné humorem.

Chcete si přečíst knihu?Velký pitaval města Písku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Beran. Číst Velký pitaval města Písku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY