Zlatá klec

Zlatá klec - Jacqueline Wilsonová | Replicamaglie.com

...Zlaté kleci jsem sáhla čistě kvůli slibovanému návratu Hetty ... Praha jako zlatá klec. Lidé budou losováni do nadměrně ... ... . Ta se tam jen mihne a není moc důležitá, takže z tohoto pohledu jsem velmi ... Zlatá klec. (c.)Dawnlord. (Samozřejmě že příběh je fikce. Ale užijte si ho jako by to byla skutečnost.) 1. Když někomu umřou rodiče je to smutné. A když někomu umřou rodiče a on studuje na vysoké je to hotová katastrofa. Alice byla zrovna na začátku druhého semestru když se právě tato katastrofa stala. Co je zlatá klec? !!! Ale nedokážu dát výpověď !!! „Poku ... Projekt rodina: Zlatá klec (5/16) - YouTube ... . Co je zlatá klec? !!! Ale nedokážu dát výpověď !!! „Pokud je člověk velmi dlouhou dobu na jedné pracovní pozici a na svoji práci si navykne, tak je pro něj potom již jen z psychologického hlediska jakákoli změna těžká" Sedím na stejné židli už léta Práce už mě nebaví Chodím tam jen vydělávat Pocit vyhoření Zlatá klec je první knížka, kterou jsem od autorky četla a určitě není poslední. Knížka se mi četla moc dobře, byla napínavá, plná zvratů a oblíbila jsem si hlavní hrdinku. Celá knížka a děj byla promyšlená, bavila mě a nemohla jsem ji odložit. Zlatá klec je, až na pomalejší začátek, velmi čtivou knihou. Sice se v ní nic moc nedozvíme a nezanechá po dočtení moc dojmů, ale přesto stojí za přečtení. Takže za mě - pokud nevíte po čem sáhnout, vyzkoušejte právě tento příběh, jenom od něj neočekávejte zázraky. Knihou Zlatá klec, první z dvoudílné série temných, napínavých psychologických románů, se vydala jako autorka novým směrem, vytvořila nezapomenutelnou hlavní hrdinku a vyslala do světa jasnou zprávu o právech žen. Zlatá klec vychází celosvětově na jaře 2019. „Zlatá klec" „Ochránkyně tepla rodinného krbu" „Omnipotentní autorita" „Ideální manželka" VI. JE, ČI NENÍ ANEB INDICIE, DŮKAZY Indicie přímé, vysoce průkazné Indicie nepřímé, sporné Indicie pochybné, zlé Absence indicií VII. ROAD TO PERDITION ANEB VĚDĚT, ČI NEVĚDĚT VIII. PRVNÍ POMOC NEBO POSLEDNÍ ......

INFORMACE

AUTOR
Jacqueline Wilsonová
DIMENZE
9,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá klec.pdf

POPIS

Rose Riversová bydlí v honosném domě v Londýně se svým otcem, známým malířem, hádavou matkou, šesti sourozenci a spoustou služebnictva – a připadá si jako ve zlaté kleci. Je inteligentní a zvídavá a ráda by studovala na internátní škole jako její stejně starý bratr. Ve společnosti však panuje názor, že pro mladé dámy je vzdělání naprosto zbytečné, a tak má Rose smůlu. Po bratrovi se jí stýská o to víc, že teď nemá žádného skutečného přítele. Náhle se však objeví příležitost navázat hned dvě přátelství – s novou pomocnicí chůvy Clover Moonovou a s chráněncem otce, nadaným malířem Parisem Walkerem, jenž v jejich domě tráví dlouhé hodiny tvorbou portrétu její matky. Rose nedbá na to, že ani jedno přátelství není společensky přípustné, a její život se v krátké době obrátí vzhůru nohama... Chtěla jsem si myslet, že se jim líbí u nás sloužit. Jenomže oni samozřejmě nebyli šťastní z toho, že musejí pracovat celý den v domě, kde je nikdo nemá rád a kde si nemůžou ani chvilku hrát. I kdybych se snažila sebevíc, nikdy bych nemohla být jejich kamarádka, jelikož jsem dcera jejich pána a paní a oni jsou jen sloužící. To, že já i oni jsme děti, bylo každému ukradené.

Chcete si přečíst knihu?Zlatá klec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacqueline Wilsonová. Číst Zlatá klec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY