Diagnóza žena

Diagnóza žena - Zuzana Součková | Replicamaglie.com

... najednou oběma rukama zvládne deset činností, ona má i mnoho tváří ... Diagnóza žena - Zuzana Součková — Kniha.cz ... . V jednu chvíli se tváří jako anděl, aby se v okamžiku změnila v ďábla. Snažit se jí porozumět je stejně marné, jako ovlivnit počasí. Muži se v ženě ztrácejí a jen nevěřícně kroutí očima. Pánové, neberte si to osobně, buďte v klidu, ani ony samy sobě ... Pátrání po pachateli násilné smrti mladé ženy a případ zdánlivé autohavárie se podle majora Kalaše dostává do souvislosti. Další z detektivních příběhů s majorem Kalašem, který se odehrá ... Diagnóza: Narcizmus. Nie je liečiteľná - Žena SME ... . Další z detektivních příběhů s majorem Kalašem, který se odehrává převážně v nemocničním prostředí, natočil režisér Petr Schulhoff podle vlastního námětu a scénáře v roce 1979 a do hlavní role opět obsadil skvělého Rudolfa ... K stiahnutiu Obrazy : človek, Žena, profesie, medicína, zdravý, zdravie, zubár, zubné, maskovať, okuliare, nemocnica, POLIKLINIKA, zdravotná sestra, lekársky ... Diagnóza: svobodná, bezdětná ... Ve velkoměstě ještě podle Alice bezdětná žena do 40 let není nic zvláštního, přesto ale v nedávné době například změnila gynekologa, protože jí dával velmi nevhodným způsobem najevo, že když v jejím věku ještě nemá děti, je buď rajda, nebo lesba. ... Diagnóza patologického hráčství je postavena na hodnocení důsledku hráčství a popisu chování při něm. Je nepochybné, že hráčství vede k narušení sociálních, pracovních, finančních i rodinných hodnot. Jediným kritériem pro úspěšné zvládnutí problému hráčství je ukončení hry. Ikar Diagnóza žena - Součková Zuzana Ostatní knihy . Žena je zvláštní tvor. Nejen, že najednou oběma rukama zvládne deset činností, ona má i mnoho tváří. V jednu chvíli se tváří jako anděl, aby se v okamžiku změnila v ďábla. Snažit se jí porozumět je s... Diagnóza žena. 2019 · Ikar (ČR) 978-80-249-3834-9. Autor a jeho další knihy. Zuzana Součková ......

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Součková
DIMENZE
12,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Diagnóza žena.pdf

POPIS

Žena je zvláštní tvor. Nejen, že najednou oběma rukama zvládne deset činností, ona má i mnoho tváří. V jednu chvíli se tváří jako anděl, aby se v okamžiku změnila v ďábla. Snažit se jí porozumět je stejně marné, jako ovlivnit počasí. Muži se v ženě ztrácejí a jen nevěřícně kroutí očima. Pánové, neberte si to osobně, buďte v klidu, ani ony samy sobě často nerozumí. Být ženou a nést na bedrech všechny ty proměny, změny, trable i tíhu světa není jednoduché. Autorka ve své další humorné knize fejetonů popisuje dny všední i sváteční ženskýma očima. S nadsázkou a vtipem ukazuje, že být ženou je diagnóza. Krásná. Kniha je určena nejen ženám, ale i mužům, kteří zde najdou návod, jak opačné pohlaví pochopit. Ženy, buďme rády ženami a vy, muži, mějte nás rádi, protože jsme ženy.

Chcete si přečíst knihu?Diagnóza žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Součková. Číst Diagnóza žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY