Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů

Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů - Cinda Williams Chima | Replicamaglie.com

...nejdražšího; Hodnocení; Nejprodávanější za poslední tři měsíce; 1 Síla Ohně ... Síla Ohně - Sedmiříší v troskách 1 - Williams Chima Cinda ... ... . Cinda Williams Chima. 289 Kč skladem . 2 Síla stínů. Cinda Williams Chima. Síla stínů Sedmiříší v troskách 2 Autor: Cinda Williams Chima. ... Síla ohně Sedmiříší v troskách 1 Autor: Cinda Williams Chima. Adrian sul'Han, zvaný Ash, je nadaný léčitel, který oplývá velkým darem magie, a touží po pomstě. Jenna Bandelowová si v krvi nese prokletí, hned po narození ji opustili a ona se ... ... Síla stínů | O2 Knihovna ... . Jenna Bandelowová si v krvi nese prokletí, hned po narození ji opustili a ona se ... Kupte nebo prodejte knihu Sedmiříší v troskách v online antikvariátu TrhKnih.cz. ... Série Sedmiříší v troskách. 1. - Síla ohně; 2. - Síla stínů; 3. - Síla bouře ... 21 cm: ISBN: 978-80-7529-404-3 (brož.) Tento napínavý fantasy příběh se odehrává v Sedmiříší známém z autorčiny předchozí knižní série ... 2. kniha v sérii Sedmiříší v troskách. O čem je kniha Síla stínů? Vzrušující příběh o nezměrné ceně, jež se platí za válku, lákadle temné magie a dvou charakterních postavách, z nichž události činí protivníky, ale které jsou k sobě navzdory všemu, co mohou ztratit, přitahovány....

INFORMACE

AUTOR
Cinda Williams Chima
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů.pdf

POPIS

Vzrušující příběh o nezměrné ceně, jež se platí za válku, lákadle temné magie a dvou charakterních postavách, z nichž události činí protivníky, ale které jsou k sobě navzdory všemu, co mohou ztratit, přitahovány. Princezna Alyssa ana’Raisa, dědička trůnu královen z rodu Šedých vlčic, se cítí mnohem lépe s mečem v ruce než při plnění povinností u dvora. Po setkání se smrtí vyráží do útoku s cílem ukončit válku, která sužuje království po celý Lyssin život. Pokud její hra nevyjde, může přijít o své království, ještě než usedne na trůn. Za hranicemi, v nepřátelském Ardenu, je mladý kapitán Halston Matelon, jehož hvězda je na vzestupu, pověřován stále nebezpečnějšími úkoly. Ocitá se v neřešitelné situaci na hranici mezi životem a smrtí, mezi děsivou pověstí čarodějnic a vlčích válečníků na severu a krutým králem, který vládne jeho domovině. Poté, co se na scéně objeví nový nepřítel – síla, která hrozí, že zničí poslední paprsky naděje v troskách Sedmiříší –, dojde k nerozlučnému propojení složitě propletených osudů Lyss a Hala.

Chcete si přečíst knihu?Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cinda Williams Chima. Číst Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY