Tajemství těstovin

Tajemství těstovin - Laura Santtini | Replicamaglie.com

...ístup k trendům, metodám a ingrediencím, které si oblíbily ... Kuchařky těstoviny | Knihy Dobrovský ... ... Tajemství těstovin Laura Santtini Italská spisovatelka Laura Santtini píše o jídle a spojuje v sobě na jedné straně bohatou kulturu autentické italské kuchyně, která patří k hluboko zakořeněnému dědictví milovníka jídla, a na straně druhé moderní přístup k trendům, metodám a ingrediencím, které si oblíbily ... Tajemství těstovin Laura Santtini Italská spisovatelka Laur ... Těstoviny se smetanovou omáčkou s houbami | Recepty na ... ... ... Tajemství těstovin Laura Santtini Italská spisovatelka Laura Santtini píše o jídle a spojuje v sobě na jedné straně bohatou kulturu autentické italské kuchyně, která patří k hluboko zakořeněnému dědictví milovníka jídla, a na straně druhé moderní přístup k trendům, metodám a ingrediencím, které si oblíbily ... Tajemství těstovin Laura Santtini Italská spisovatelka Laura Santtini píše o jídle a spojuje v sobě na jedné straně bohatou kulturu autentické italské kuchyně, která patří k hluboko zakořeněnému dědictví milovníka jídla, a na straně druhé moderní přístup k trendům, metodám a ingrediencím, které si oblíbily ... Tajemství těstovin Italská spisovatelka Laura Santtini píše o jídle a spojuje v sobě na jedné straně bohatou kulturu autentické italské kuchyně, která patří k hluboko zakořeněnému dědictví milovníka jídla, a na straně druhé moderní přístup k trendům, metodám a ingrediencím, které si oblíbily kuchařky i celé rodiny. Tajemství těstovin Autor: Santtini, Laura Nakladatel: Omega EAN: 9788073907112 ISBN: 978-80-7390-711-2 Originál: Laura Santtini's Pasta Secrets: Over 70 delicious recipes, from authentic classics to modern and healthful alternatives Překlad: Nováková, Bohuslava Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 19,5 × 24 cm Rok ... Tajemství těstovin. Santini Laura. ... Možností je mnoho, od spiralizované zeleniny, luštěninových nebo bezpšeničných těstovin, které vám po náročném pracovním dni vykouzlí zdravou večeři, až po ručně dělané těstoviny, s nimiž si můžete pohrát o víkendu. Objevte s námi tajemství italských těstovin. Pátrat budeme nejen po tom, v čem je italská pasta ta nej, ale i po složení a chuťových kombinacích nejoblíbenějšího italského pokrmu. Tajemství těstovin - Santini Laura . Italská spisovatelka Laura Santtini píše o jídle a spojuje v sobě n...

INFORMACE

AUTOR
Laura Santtini
DIMENZE
5,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství těstovin.pdf

POPIS

Italská spisovatelka Laura Santtini píše o jídle a spojuje v sobě na jedné straně bohatou kulturu autentické italské kuchyně, která patří k hluboko zakořeněnému dědictví milovníka jídla, a na straně druhé moderní přístup k trendům, metodám a ingrediencím, které si oblíbily kuchařky i celé rodiny. Podle Laury tkví podstata těstovin v omáčce. S jakými těstovinami omáčku smícháte, je už zcela na vás. Možností je mnoho, od spiralizované zeleniny, luštěninových nebo bezpšeničných těstovin, které vám po náročném pracovním dni vykouzlí zdravou večeři, až po ručně dělané těstoviny, s nimiž si můžete pohrát o víkendu.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství těstovin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Santtini. Číst Tajemství těstovin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY