Útěk z pekla Opus Dei

Útěk z pekla Opus Dei - Veronique Duborgel | Replicamaglie.com

...es dvě pekla 1982 - Duration: 59:02. Česko Slovenské Pohádky 511,757 views ... Víkend, nakladatelství | Antikvariát Diviš ... . 59:02. Útěk z pekla Opus Dei: Véronique Duborgel: Asi na mě budou lidé, kteří si oblíbili tuto knihu naštvaní....více Mě osobně tanto příběh dá se říci zaujal. Ale možná ne tím, čím by si autorka představovala. Nebo možná jsem se nedokázal vžít do jejího myšlení. Útěk z pekla Opus Dei. DUBORGEL, Véronigue. Kniha je skutečným příběhem. Autorka se jím louč ... Více informací: Duše, která se našla ... . DUBORGEL, Véronigue. Kniha je skutečným příběhem. Autorka se jím loučí se svým bláhovým mládím a manželstvím, jež prožila způsobem, nad nímž zůstává rozum uvažujícího člověka našeho století stát a oči přecházejí. Opus Dei má i údajný seznam zakázaných knih a problematické náborové techniky zavánějící psychologickou manipulací, jak tvrdí představitelé ODAN - Opus Dei Awarness network. Členové tohoto sdružení jsou ve velké míře bývalí členové Opus Dei, jejichž cílem je upozorňovat na pochybné praktiky sdružení. Útěk z pekla: Strhující příběh zapomenutého uprchlíka z Osvětimi. Conan 0: Zrozen na bitevním poli. Plastová láhev Malý Princ (Le Petit Prince), 600 ml. Astrologie vztahů: Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě ... Případ Opus Dei. Jantarová noc....

INFORMACE

AUTOR
Veronique Duborgel
DIMENZE
4,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Útěk z pekla Opus Dei.pdf

POPIS

Kniha, kterou se chystáte otevřít, je skutečným příběhem. Autorka se jím loučí se svým bláhovým mládím a manželstvím, jež prožila způsobem, nad nímž zůstává rozum uvažujícího člověka našeho století stát a oči přecházejí. Velmi mladá a zamilovaná se i s manželem dostala do kontaktu s organizací Opus Dei, nic zlého netušíc – a postupně zabředala do jejích tenat víc a víc a zvolna ztrácela svobodnou vůli. Postupně podřizovala svým nadřízeným celý svůj život. Každá její myšlenka, přání, a rozhodnutí se ocitly pod přísnou kontrolou. Opus Dei řídilo její manželství i mateřství, vybíralo jí přátele, formovalo rodinu, nahlíželo do šatníku, ovlivňovalo výchovu jejích dětí. Vše s vlídnou tváří, ale neúprosně. Pěst v hedvábné rukavičce… Nechce se věřit, že trvalo dlouhá léta, než mladá žena procitla a našla sílu své neviditelné okovy zlomit. Tím jí ovšem začal další náročný a bolestný proces, jenž líčí v knize s neméně fascinující poctivostí a otevřeností. Vnímaví čtenáři hltají její řádky s mrazením a nepřestávají žasnout, jak neuvěřitelné příběhy se v naší racionální a civilizované Evropě mohou odehrát.

Chcete si přečíst knihu?Útěk z pekla Opus Dei ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronique Duborgel. Číst Útěk z pekla Opus Dei Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY