Zrcadlové karty

Zrcadlové karty - Geoff Charley, | Replicamaglie.com

.... Zrcadlové bludiště to je skvělá akce pro děti a výlet pro celou rodinu ... Luxusní zrcadlový kryt s rámečkem pro Lenovo, Samsung ... ... . Zrcadlové bludiště to je zábava, zážitky a akce pro děti na víkend. Program pro děti na víkend. Zrcadlové karty vám poskytnou jednoduché a přesné odpovědi na vaše otázky a pomohou vám vyřešit potíže ve vašem vztahu! Síla tohoto balíčku Zrcadlových karet spočívá v jeho schopnosti napojení se na vaše současné nevědomí tím, že si zvolíte jednu kartu. Princip „zrcadlení" funguje tak, že naše vztahy do nás ... Zrcadlové k ... Zrcadlové karty - Geoff Charley,Lidellová | Knihy Dobrovský ... . Princip „zrcadlení" funguje tak, že naše vztahy do nás ... Zrcadlové karty -výklad karty, zrcadlící Váš vztah. Konzultace a hledání zablokované energie. Jana Radová , Štěpánská 45, tel. 777 053 235, e-mail: [email protected] Užívejte si videa a hudbu, kterou milujete, nahrávejte originální obsah a sdílejte to vše s přáteli, rodinou a celým světem na YouTube. Zrcadlové karty vám ve spojení s knihou ukážou, že můžete být silnější, než jste si vůbec dokázali představit - a sice, že si sami vytváříte svoji vlastní realitu. Kniha je unikátním nástrojem, který vám pomůže udržet vaše vztahy v dobré pohodě. Vyberte si jedinou kartu, podívejte se do knihy a objevte, jaké ... Zrcadlové karty vám ve spojení s knihou ukážou, že můžete být silnější, než jste si vůbec dokázali představit - a sice, že si sami vytváříte svoji vlastní realitu. Kniha je unikátním nástrojem, který vám pomůže udržet vztahy v dobré pohodě. Vyberte si jedinou kartu, podívejte se do knihy a objevte, jaké ... Zrcadlové bludiště . V Hamleys je zábavné všechno. Dokonce i bloudění! Co je realita a co je jen odraz zrcadla? Zažij spoustu legrace v moderním zrcadlovém bludišti plném světelných a ...

INFORMACE

AUTOR
Geoff Charley,
DIMENZE
4,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrcadlové karty.pdf

POPIS

Zrcadlové karty vám poskytnou jednoduché a přesné odpovědi na vaše otázky a pomohou vám vyřešit potíže vašeho vztahu! Síla tohoto balíčku spočívá v jeho schopnosti napojení se na vaše současné nevědomí tím, že si zvolíte jednu kartu. Princip „zrcadlení“ funguje tak, že naše vztahy do nás zpětně odrážejí to, co se nejvíce potřebujeme naučit. Zrcadlové karty vám ve spojení s knihou ukážou, že můžete být silnější, než jste si vůbec dokázali představit – a sice, že si sami vytváříte svoji vlastní realitu. Kniha je unikátním nástrojem, který vám pomůže udržet vaše vztahy v dobré pohodě. Vyberte si jedinou kartu, podívejte se do knihy a objevte, jaké aspekty vašeho chování brzdí příliv lásky a jak to můžete změnit. Výběr je jen na vás... Krásně ilustrované karty jsou spolu s příručkou vloženy do stříbrné krabičky s magnetickým zavíráním.

Chcete si přečíst knihu?Zrcadlové karty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Geoff Charley,. Číst Zrcadlové karty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY