Krizová komunikace: A komunikace rizika

Krizová komunikace: A komunikace rizika - Štěpán Vymětal | Replicamaglie.com

...áníte svoje soukromí. Díky možnostem, které internet nabízí, se můžete velice snadno seznámit, podělit se o své zážitky nebo sdílet obsah ... Krizová komunikace na sociálních sítích - YouTube ... . Krizová komunikace. Informace se v mediálním prostředí šíří rychlostí větru a někdy se ten vítr dokáže proměnit v pěknou bouři. Občas se může zdát, že je to jen bouře ve sklenici vody, ale v krizové situaci a pod tlakem se člověk snadno dopustí komunikační chyby. Nedovolte médiím, aby vás dostala pod tlak a ... Krizová komunikace: Když stahujete produkt z prodeje. čtvrtek, 14. září 2017, 13:30 PR MediaG ... Krizová komunikace | Mediální školicí centrum - Akademie ČTK ... . Nedovolte médiím, aby vás dostala pod tlak a ... Krizová komunikace: Když stahujete produkt z prodeje. čtvrtek, 14. září 2017, 13:30 PR MediaGuru . V krizové komunikaci se hraje o čas. Vyplatí se, když je člověk co nejvíce připraven. Fipronil, vysoce toxická látka, kterou ještě před dvěma měsíci znalo jen pár zasvěcenců, plní už několik týdnů stránky evropských ... Krizová komunikace je (externí i interní) komunikace firmy v situaci, kdy je její stabilita či pověst ohrožena negativní publicitou. Nejlepší řešení krizové komunikace je takové, které v médiích vůbec nenalezneme, neboť se vše podařilo odvrátit ještě před samotným vznikem.43 Pokud se krizi nepodařilo zažehnat včas, nastupuje krizová komunikace, která by měla být součástí každého krizového plánu a zaměřuje se jak na vnitřní, tak na ... Toto téma, v původním znění Krizová komunikace ve zvolené organizaci, jsem si vybrala z toho důvodu, ţe je mi Public relations velmi blízké a stejně jako to, je v České republice podceňována i samotná krizová komuni-kace. Dá se říct, ţe krizová situace, respektive vznikající hrozby a rizika, jsou často dů- Krizová komunikace Prodej skončil. Psychologie mimořádných událostí je relativně mladou aplikační oblastí psychologie, která má jako svůj předmět zájmu člověka, skupiny a populace v situacích krizí, katastrof a hromadných neštěstí. ... Přibližuje například teorii vnímání rizika, teorii negativní dominance ......

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Vymětal
DIMENZE
3,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Krizová komunikace: A komunikace rizika.pdf

POPIS

Psychologie mimořádných událostí je relativně mladou aplikační oblastí psychologie, která má jako svůj předmět zájmu člověka, skupiny a populace v situacích krizí, katastrof a hromadných neštěstí. Přinášíme vám proto jedinečnou publikaci, věnovanou všem odborníkům v oblasti pomáhajících profesí a zaměřenou právě na krizovou komunikaci. Renomovaný český autor, PhDr. Štěpán Vymětal zpracovává základní teoretická východiska krizové komunikace a postihuje hlavní trendy v jejich praktickém využití v oblasti krizového řízení. Usiluje o postižení hlavních psychologických modelů krizové komunikace, které dlouhodobě ovlivňují tvorbu praktických vodítek pro komunikaci v bezpečnostní oblasti. Přibližuje například teorii vnímání rizika, teorii negativní dominance, teorii mentálního ohlušení a teorii ovlivnění důvěry. Zaměřuje se na potřeby a reagování lidí zasažených mimořádnou událostí, přičemž zohledňuje aktuální trendy v této oblasti.

Chcete si přečíst knihu?Krizová komunikace: A komunikace rizika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Vymětal. Číst Krizová komunikace: A komunikace rizika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY