Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina

Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina - Valerij Sineľnikov | Replicamaglie.com

...xu. Pozorování ozářeného pole ... Nemoci spojené se Solar plexem ... 3.čakra - čakra pupeční, spolu s malou čakrou solaru plexu ... ... . Cukrovka, slinivka břišní, zánět slinivky břišní, nemoci jater, žlučové kameny, dvanácterníkový vřed, kýla, jícnový reflux, celiakie (tenké střevo), slezina Jak očistit a harmonizovat čakru: Účinky přírody: Sluníčko koresponduje se světlem, teplem, silou čakry solar-plexu ... Čakra pupku, solar plexus, nebo manipúra, se také nazývá manipuraka, dašapatra, dašadala, padma, dašapatrambudža a nabhupankadža. Tato čakra se tradičně umisťuje k pupku (proto také názvy nabh ... Třetí Čakra - Manipura ( Čakra Solar-plexu) ... . Tato čakra se tradičně umisťuje k pupku (proto také názvy nabhi nebo pupeční čakra. Nemoci spojené se Solar plexem. Cukrovka, slinivka břišní, zánět slinivky břišní, nemoci jater, žlučové kameny, dvanácterníkový vřed, kýla, jícnový reflux, celiakie (tenké střevo), slezina. Jak očistit a harmonizovat čakru: Účinky přírody: Sluníčko koresponduje se světlem, teplem, silou čakry solar-plexu. Slovo Čakra pochází ze sanskrtu a znamená kruh nebo kolo. Znamená také Slunce, které v Hinduismu symbolizuje boha Višnu, přezdívaného také "ten kdo je aktivní". Podle pověstí, jeho moc spočívá - tak jako moc Slunce, které vychází, dosáhne vrcholu a zase sestupuje - v "třech krocích", kterými měří svět. Játra, žlučník, slinivka a slezina . Valerij Sineľnikov; Valerij Sineľnikov . 4,8 . Sledovať autora ... Manipúra čakra solár plexus . Kniha splnila moje očakávania. Páči sa mi aj pracovná časť kde sú mandaly, ktoré treba vyfarbiť. Sú nádherné. Třetí čakra, Manipura, se také nazývá čakra solaru plexu, čakra pupku, čakra sleziny, žaludku nebo jater. Je umístěna přibližně dva prsty nad pupkem. ... dutina břišní, trávicí systém, žaludek, játra, slezina, žlučník a vegetativní nervový systém. Z tělesných žláz byla k třetí čakře přiřazena slinivka ... 3. č akra Třetí čakra - Manipura man ... čakra solar-plexu, čakra pupku. ... části těla-spodní část zad, dutina břišní, trávicí systém, žaludek, játra, slezina, žlučník, vegetativní nervový systém. žláza-slinivka břišní, játra. hormony-insulin (žluč) Třetí čakra má sanskrtský název MANIPURA, ... Ke třetí čakře se přiřazují tyto orgány: dutina břišní, trávící systém, žaludek, vnitřnosti, játra, žlučník, ledviny, slinivka, vegetativní nervový systém, nadledvinky, slezina, střední část páteře. Blokaci třetí čakry můžete pocítit nejvíce v oblasti břicha. Je přiřazena elementu ohně, což znamená teplo, energie, aktivita.Čakra přestavuje naše centrum síly. Tudy přijímáme sluneční energii, která kromě toho vyživuje éterické vibrační pole a tím dodává vitalitu také tělu fyzickému a udržuje ho. Třetí čakrou vstupujeme do aktivního vztahu ke třetím lidem....

INFORMACE

AUTOR
Valerij Sineľnikov
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina.pdf

POPIS

První část této ojedinělé publikace vysvětluje vztah mezi oblastí působení uvedené čakry a konkrétními onemocněními, jež se mohou v dané části těla vyskytnout. Najdete zde skryté poselství následujících potíží spojených se solární čakrou: problémy s ústní dutinou a zuby, žaludeční potíže, zánět slinivky, žlučníkové kameny, cukrovka, zácpa, průjem, ale i anorexie. Druhá část knihy obsahuje 26 mandal a k nim přiřazených manter, zaměřených na léčení potíží souvisejících s konkrétní oslabenou částí solární čakry. Mandaloterapii a mantry je vhodné praktikovat, i když žádné zdravotní problémy nemáte, neboť působí nejen terapeuticky, ale rovněž preventivně.

Chcete si přečíst knihu?Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valerij Sineľnikov. Číst Manipúra – Čakra solar plexu: Játra, žlučník, slinivka a slezina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY