Podzimní případ

Podzimní případ - Anders de la Motte | Replicamaglie.com

...der dostane nový případ. Řeší smrt těhotné ženy, která byla shozena z trajektu ... Podzimní případ | KNIHCENTRUM.cz ... . Webové stránky ... Podzimní případ Autor: de la Motte, Anders Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076172203 ISBN: 978-80-7617-220-3 Originál: Höstdad Překlad: Matocha, Helena Popis: Elektronická kniha, 464 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB, 1,7 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Musí znovu otevřít případ z podzimu roku 1990, o němž chce málokdo mluvit… ale nikdo na něj nezapomněl. Zboží ze stejné kategorie - Podzimní případ Všechny informace o produktu Kniha ... Podzimní případ - Anders De la Motte - Megaknihy.cz ... . Zboží ze stejné kategorie - Podzimní případ Všechny informace o produktu Kniha Podzimní případ, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Podzimní případ. Podzimní případ od 256 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kupte knihu Podzimní případ (de la Motte Anders) v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov....

INFORMACE

AUTOR
Anders de la Motte
DIMENZE
7,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Podzimní případ.pdf

POPIS

Nový napínavý příběh Anderse de la Motte dobyl ve Švédsku vrchol žebříčku bestsellerů. Pět dlouholetých kamarádů stanuje u zatopeného kamenolomu ve Skane. Letos odmaturovali, teď čeká je poslední letní koupání a potom skutečný život. Když se však rozední a spustí se první podzimní déšť, jeden z nich leží v temné vodě mrtvý. Nešťastná náhoda, uzavře to policie, mnozí v Nedanasu však pochybují. Když se sem o dvacet sedm let přistěhuje Anna Vesperová, kriminalistka, která prchá ze Stockholmu před vlastní tragédií, dají se události do pohybu. Zatímco Anna zoufale střeží svá tajemství, čím dál mocnější síly se jí snaží bránit v rozkrývání minulosti. Nakonec nemá na vybranou. Musí znovu otevřít případ z podzimu roku 1990, o němž chce málokdo mluvit… ale nikdo na něj nezapomněl.

Chcete si přečíst knihu?Podzimní případ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anders de la Motte. Číst Podzimní případ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY