Přátelé od Najsky

Přátelé od Najsky - Vojtěch Vaner | Replicamaglie.com

...či fiktivními dopisy. Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů ... Bor - knihy | Databáze knih ... . Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze... Vojtěch Vanera představí svou novou knihu Přátelé od Najsky: Sbírka próz je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dialog s parodií či fiktivními dopisy. Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledaj ... Pražské náplavky ... . Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dialog s parodií či fiktivními dopisy. Přátelé od Najsky . Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dialog s parodií či fiktivními dopisy. Představení dvou festivalů: Den poezie a Literární pozdravy a uvedení nové knihy Vojtěcha Vanera Přátelé od Najsky Den poezie je největší básnický festival v České republice a letos se koná již po jednadvacáté. Proběhne ve dnech 10. až 24. listopadu a nabídne celou paletu, ve více jak 50 městech, autorských čtení, literárních setkání a diskuzí, literárních ... Vojtěch Vaner: Přátelé od Najsky duben 2019 Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dial...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Vaner
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Přátelé od Najsky.pdf

POPIS

Sbírka próz Přátelé od Najsky je záměrně poskládána ze stylově různorodých textů. Její autor, hledající možnosti a hranice žánru povídky, v ní střídá civilní vyprávění s alegorií či básní v próze; autenticky působící dialog s parodií či fiktivními dopisy. A o čem tyto povídky jsou? O vášni k cestování, o málo známé kráse industriálního prostředí, o hloupé minulosti i surreálné budoucnosti a o ledasčem jiném. Také nezřídka o Liberci a jeho obyvatelích, nahlížených z osobité perspektivy.

Chcete si přečíst knihu?Přátelé od Najsky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Vaner. Číst Přátelé od Najsky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY