Všelijaké povídky

Všelijaké povídky - Jan Haubert | Replicamaglie.com

...ače a byl na internetu a hledal tam určitě všelijaké prasárny ... Taková obyčejná máma - Erotické povídky ... . Byl hezký mladý muž, ale v té době(18) ještě bez přítelkyně. V hlavě se mi začal rodit plán, jak ho svést, neboť ... Všelijaké povídky. Kdo napsal knihu Všelijaké povídky? Autorem je Jan Haubert. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Hokejík - hravá povídka Láska k hudbě - výchovná povídka Emigrace - prázdninová povídka Sele - vegetariánská povídka Petrův bratr Martin." A heleme se, tak to je ten o kterém jsem slyšela, ale nikdy ne ... Jan Haubert - Gravitace - YouTube ... ." A heleme se, tak to je ten o kterém jsem slyšela, ale nikdy neviděla. Vím jen, že sloužil v zahraničních misích a vidím, že je to pěkný mužský. Opálená tvář dává vyniknout modrým očím, které na mne upřeně hledí a vidím, že nebudou mít daleko k všelijaké čertovině. Erotické povídky plné rozkoše, vzrušení, napětí, a hlavně sexu. ... Když zjistila, kam jí vždycky nahlédám, začala nosit všelijaké svetříky, což mi přišlo moc líto. I přes její pevnou postavičku působila dost křehce a vždy se mnou mluvila šeptem. Dost dlouho mi trvalo, než jsem si získal její důvěru. Možná ... Ne vždy se to ale v knize Všelijaké povídky podařilo. Haubert už léta pro svůj domovský soubor, který kdysi vznikl jako studentská recese a dnes paradoxně patří po více než čtvrtstoletí existence k nejoblíbenějším domácím koncertním jménům, píše texty. Jsou rozmanité, dají se mezi nimi najít jak groteskní ... ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Haubert
DIMENZE
9,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Všelijaké povídky.pdf

POPIS

Po úspěchu Básní (2005) a Hluboké orby (2007) přichází Jan Haubert s novou knihou, tentokrát souborem 15 krátkých textů pod názvem Všelijaké povídky. Poprvé se tedy představuje jako povídkář - a možná přesněji i jako fejetonista, neboť nejedna Všelijaká povídka se vyznačuje právě stylem na trojmezí poetického vyprávění, humoresky a novinařiny. Autor v nich rozvíjí svou péči o jazykovou formu v kontrastu s groteskním, tentokrát ovšem i (přiměřeně!) melancholickým obsahem. Ve Všelijakých povídkách se setkáme sepizodami z autorova dětství a školních let, podíváme se do strašidelné léčebny, budeme svědky pokusu o emigraci i výslechu v Bartolomějské, doprovodíme Visací zámek na zájezd do Ameriky (podobnost s Leningradskými kovboji budiž vskutku náhodná) i na fotbalový turnaj. Kniha je ilustrována více než dvěma desítkami kreseb Zbyňka Kouby.

Chcete si přečíst knihu?Všelijaké povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Haubert. Číst Všelijaké povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY