Země - 400 jedinečných míst naší planety

Země - 400 jedinečných míst naší planety - - | Replicamaglie.com

... Homo sapiens se vydávají na nejvyšší místa naší planety bez ohledu na nebezpečí ... Záhadné místo na naší planetě. Stvořili ho lidé nebo je ... ... . Někteří z nich se domnívají, že když vylezou na nějakou vysokou horu, že ji dobyli. To je ale omyl. My jsme v takových výškách vždy jen pouhými návštěvníky. Je to promrzlý, nehostinný svět. 5 zakázaných míst naší planety, kam se běžný smrtelník nepodívá ... Ostrůvek vzdálený necelých 100 kilometrů od Sao Paula je domovem jednoho z nejjedovatějších hadů naší planety, křovináře ostrovního, který zde žije v hojném počtu. Uvádí se, že na každém metru čtverečním se vyskytuje 1 - 5 jedinců, což ... Ud ... Nakladatelství Fragment - Ediční plán jaro 2011 by ... ... . Uvádí se, že na každém metru čtverečním se vyskytuje 1 - 5 jedinců, což ... Udělali jsme všechno nejlepší odhalí mnoho tajemství naší planety. Například jsme se dozvěděli, že Země je kulatá a že kontinenty se mohou pohybovat, vytvářejí hory a kaňony. Samozřejmě, až se konečně dostaneme k pravdě, my přišli dlouhou cestu a udělali hodně chyb. Některé teorie o původu naší planety, její tvaru a velikosti dnes vypadají neuvěřitelné Vydejte se s námi do Ekvádoru - nejrozmanitější země naší planety, která si doposud zachovala svůj indiánský charakter.Na každém kroku budete fascinováni zdejší panenskou přírodou a pestrostí všudypřítomných barev, které jakoby zrcadlily vřelou povahu místních obyvatel. Kniha obsahuje téměř 400 jedinečných fotografií ze života zvířat a přírody, je součástí jednoho z nejambicióznějších televizních projektů zaznamenávajících krásy naší planety. Mnoho fotografií zachycuje nepřístupná místa, která na vlastní oči spatřilo jen několik lidí, nebo chování zvířat, které nebylo ... Tento díl prozkoumává tajemnou a trvalou temnotu a odhaluje neznámý podzemní svět jeskyň, dutin a chodeb. Jeskyně jsou poslední neprobádanou oblastí planety Země a tento program proniká tam, kde bylo před ním jen několik lidí. Jeskyni Swallows v Mexiku tvoří 400 metrů hluboká vertikální šachta. Planeta země: Unikátní dokument vás provede od pólu k pólu a ukáže vám unikátní . Objevte zázraky naší planety a prozkoumejte extrémní prostředí věčné temnoty antarktické zimy, nejvyšší stromy nebo nejhlubší jeskyně na Zemi v detailním portrétu, který získal na 34 cen, včetně 4 cen Emmy....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Země - 400 jedinečných míst naší planety.pdf

POPIS

Vydejte se na putování po jedinečných místech naší planety! Obrazová publikace Země vám představí prostřednictvím překrásných snímků a faktograficky nabitého textu, výběr přírodních, historických a kulturních lokalit naší planety. Naleznete zde i mapy a odkazy na všechny lokality světového dědictví a stručné dějiny programu UNESCO. Patříte mezi fanoušky historie, nebo rádi cestujete ve svém pohodlném křesle? ZEMĚ je stvořena právě pro vás.

Chcete si přečíst knihu?Země - 400 jedinečných míst naší planety ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Země - 400 jedinečných míst naší planety Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY