Bezpodmínečná láska

Bezpodmínečná láska - Paul Ferrini | Replicamaglie.com

... připoutání a má schopnost zahojit rány a dát život skrze lásku ... Bezpodmínečná láska | Renata Skalníková - NajdiSamaSebe ... . Bezpodmínečná láska - „agapé" ... Moje odpověď: Agapé je dle Nového zákona: láska bez podmínek, svatá láska - kladný vztah lidí k sobě navzájem. Agapé je poctivá, pravdivá a čestná. Agapé tedy představuje nejvyšší, bezpodmínečnou, nesobeckou lásku. Trpělivou, shovívavou, laskavou a všeobjímající ... Mladý polský gay a jeho babička se sice navzájem mají rádi, r ... Bezpodmínečná láska - "agapé" ... ... Mladý polský gay a jeho babička se sice navzájem mají rádi, rozumějí si ale hůř. Intimní dialog o svobodě volby a naplnění tradičních povinností. Dokument Bezpodmínečná láska ... Bezpodmínečná láska v partnerství. Zveřejněno 1. 12. 2018 by Veronika Kovářová | Láska bez podmínek je tam, kde je vzájemný respekt bez potřeby druhého měnit. Oba partneři vědí a cítí, že již nemusí nic předstírat a dokazovat, našli se a ctí se navzájem. V tomto partnerství sídlí forma uvědomění, že každý ... Láska je v křesťanství základní charakteristikou vztahu jednak mezi Bohem a člověkem, jednak mezi lidmi navzájem, a je tedy také základním požadavkem kladeným na každého křesťana. Na rozdíl od erotické lásky, která po milovaném především touží (řecké erós a latinské amor), případně si s ním chce i užít, rozumí se zde láskou vztah, v němž jde ... Bezpodmínečná láska nevyžaduje a nic nechce, a už vůbec ne od jiného člověka. Dokud vyžadujete nebo chcete cokoliv od vašeho protějšku, nejste ve stavu bezpodmínečné lásky. Ve stavu bezpodmínečné lásky pociťujete uspokojení, radost, klid, pohodu a rovnováhu uvnitř vás. Co je to bezpodmínečná láska? Je to láska, jež je poskytována bez očekávání, že něco dostaneme na oplátku, byť třeba lásku. Je to láska, která nás vyzývá, abychom nech...

INFORMACE

AUTOR
Paul Ferrini
DIMENZE
3,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezpodmínečná láska.pdf

POPIS

Krásná kniha pro každého, kdo hledá skutečné hodnoty, smysl života či osvícení. Co se děje ve vašem životě, je neutrální - není to ani pozitivní, ani negativní. Vy rozhodujete, zda je to pozitivní, nebo negativní; duchovní, nebo světské. Duchovními kvalitami může být obdařeno vše, co vychází z vaší zkušenosti - jestliže jste vnesli lásku, přijetí nebo odpuštění. Silou vaší lásky mohou být přeměněny dokonce i nevyléčitelná nemoc, znásilnění nebo vražda. Myslíte si, že rozumíte smyslu událostí, které se objevují ve vašem životě. Nic ovšem nemůže být vzdálenější pravdě. Nerozumíte smyslu ničeho, co se děje, a tak je tomu proto, že smysl všemu dáváte pouze vy sami.

Chcete si přečíst knihu?Bezpodmínečná láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Ferrini. Číst Bezpodmínečná láska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY