Manželské lži

Manželské lži - Kimberly Belle | Replicamaglie.com

...čí poslední stránku. Jsou lidé, pro které byste udělali cokoliv ... Manželské lži (Kimberly Belle) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Pro Fran je to manžel Max,… Manželské lži; Manželské lži Belle Kimberly. Myslela si, že žije v dokonalém manželství… Když se zřítí letadlo, Iris Griffithsová sleduje zprávy z místa katastrofy s hrůzou v očích… načež se dostaví úleva. Její milovaný manžel Will sice cestoval ze stejného letiště, ale naštěstí seděl v jiném letadle. Manželské lži. Kimberly Belle. Když se zřítí letadlo, Iris Gr ... Manželské lži CZ | CarovnaPolicka.sk ... . Manželské lži. Kimberly Belle. Když se zřítí letadlo, Iris Griffithsová sleduje zprávy z místa katastrofy s hrůzou v očích… načež se dostaví úleva. Její milovaný manžel Will sice cestoval ze stejného letiště, ale naštěstí seděl v jiném letadle. Tak proč......

INFORMACE

AUTOR
Kimberly Belle
DIMENZE
8,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželské lži.pdf

POPIS

Když se zřítí letadlo, Iris Griffithsová sleduje zprávy z místa katastrofy s hrůzou v očích… načež se dostaví úleva. Její milovaný manžel Will sice cestoval ze stejného letiště, ale naštěstí seděl v jiném letadle. Tak proč je jeho jméno na seznamu obětí? Určitě v tom musí být nějaká chyba – její manžel by jí přece nikdy nelhal. Nebo snad ano? Iris po malých krůčkách přichází celé věci na kloub a postupem času si začíná myslet, co bylo doposud nemyslitelné. Mrazivý a znepokojivý psychologický thriller, který představuje ideální volbu pro fanoušky Pauly Hawkins, Shari Lapeny či Liane Moriarty.

Chcete si přečíst knihu?Manželské lži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kimberly Belle. Číst Manželské lži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY