Psychologie katastrof

Psychologie katastrof - Tibor Brečka | Replicamaglie.com

...unikace s oběťmi, bystandery, záchraná-ři ... Kniha Psychologie katastrof - Tibor Brečka | Dobré Knihy.cz ... .) 6. týden: Komunikace s médii a s veřejnost (podstata komunikace s médii a veřejností v krizové situaci.) Biologická psychologie je jednou ze základních disciplín psychologie a také jedním ze současných klíčových přístupů. Zabývá se rolí fyziologických faktorů při konstituování psychických jevů, fyziologickými determinantami psychiky. Řeší otázky jako "Existují v mozku cent ... PsychoLogOn - O psychologii katastrof se Štěpánem Vymětalem ... . Řeší otázky jako "Existují v mozku centra pro vnímání řeči a její produkci?", "Jaká je elektrická aktivita mozku v průběhu ... Vybrané kapitoly z psychologie katastrof je kniha, která má za cíl poskytnout psychologický pohled na některá témata, se kterými se v rámci vyrovnávání se s mimořádnými událostmi a katastrofami setkáváme. Kniha je psána zejména z pohledu příslušníků tří základních složek Integrovaného záchranného systému (IZS), tedy Hasičského záchranného sboru České ... Psychologie katastrof a krizové komunikace I. Přihlášení do KOSu pro zápis předmětu Zobrazit rozvrh. Kód Zakončení ... Po sérii ekologických katastrof, které si současný člověk umí bohužel velmi jednoduše představit, se velká část populace stane neplodnou. Za neplodnost jsou však dle režimu zodpovědné pouze ženy, které jsou buď „plodící", nebo „vyschlé". Hlavní hrdinka má štěstí - je plodná. Mistři katastrof. Schopnost vidět to dobré spíše než to špatné je jedním z předpokladů spokojeného života. ... Psychologie.cz je společným dílem.....psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a ... Psychologie katastrof Autor Tibor Brečka. Vybrané kapitoly z psychologie katastrof je kniha, která má za cíl poskytnout psychologický pohled na některá témata, se kterými se v rámci vyrovnávání se s mimořádnými událostmi a katastrofami setkáváme. Vybrané kapitoly z psychologie katastrof je kniha, která má za cíl poskytnout psychologický pohled na některá témata, se kterými se v rámci vyrovnávání se s mimořádnými událostmi a katastrofami setkáváme. 5 nejhorších havárií jaderných elektráren - Jaderná energie je nevyzpytatelná a občas se vyjme kontrole. Při takových tragédiích jsou často zmařeny i životy v důsledku ozáření. Sympozium psychologie katastrof a pracovní jednání Standing Committee on Crisis, Disaster and Trauma Psychology EFPA 27.-28.9.2019, Palermo, Itálie, zprávu ze setkání pořídil Štěpán Vymětal. Seminář Představení systému Psychologické služby HZS ČR se zaměřením na poskytování první psychické pomoci 10. 4....

INFORMACE

AUTOR
Tibor Brečka
DIMENZE
12,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie katastrof.pdf

POPIS

Vybrané kapitoly z psychologie katastrof je kniha, která má za cíl poskytnout psychologický pohled na některá témata, se kterými se v rámci vyrovnávání se s mimořádnými událostmi a katastrofami setkáváme. Kniha je psána zejména z pohledu příslušníků tří základních složek Integrovaného záchranného systému (IZS), tedy Hasičského záchranného sboru České republiky (HZS ČR), Policie České republiky (PČR) a Zdravotnické záchranné služby (ZZS), ovšem své si v ní najdou i příslušníci dalších složek IZS, ať již státních či soukromých, neziskových apod. Je ale samozřejmě určena hlavně všem, kteří z různých důvodů, pracovních či soukromých, přicházejí s touto problematikou do styku.

Chcete si přečíst knihu?Psychologie katastrof ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tibor Brečka. Číst Psychologie katastrof Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY