Tíže křídel

Tíže křídel - Václav Chytil | Replicamaglie.com

.... V jednotli Tíže křídel - - popis, komentáře a veškeré informace o knize ... Čínská medícina pro ženy - Mávnutí motýlích křídel ... . Tíže křídel Autor: Chytil, Václav Nakladatel: Tilia EAN: 9788086904580 ISBN: 978-80-86904-58- Popis: 1× kniha, brožovaná, 148 stran, česky Rozměry: 12,2 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Vydavatel a spisovatel Vítězslav Bělovský (1943-2016) prožil většinu svého života v Šenově u Ostravy. V těchto dnech vychází z jeho pozůstalosti už třetí kniha, tentokrát kn ... Zbaveni zemské tíže: Kdy se vznesli první tvorové do ... ... . V těchto dnech vychází z jeho pozůstalosti už třetí kniha, tentokrát knížka povídek „Tíže křídel". Její křest se uskuteční 21. listopadu 2018 v 17.00 hodin v šenovské knihovně na večeru poezie. Když zbraně utichnou, poslední výbuch s ozvěnou se vrací. Ohně náhle uhasnou a dým, co se valil tmou, se ztrácí. A já tu bloudím po pláních,v letních žárech ... Zbaveni zemské tíže: Kdy se vznesli první tvorové do vzduchu? 14.03.2020 - Jaroslav Petr . ... Při letech s vyšší frekvencí mávání křídel by už ale nervy nestíhaly vydávat svalům příslušné povely, a proto jeden nervový vzruch vyvolá u svalu hned několik stahů. V lidském těle nenajdeme žádný sval, který by ... Výběr básnických pokusů, ze zrušených deníků Václava Chytila, vlastním jménem Vítězslava Bělovského (*1943 - †2016). (mall.cz) Tíže křídel Autor: Václav Chytil. Sbírku tvoří sedmnáct povídek. Některé autor napsal, když mu bylo dvacet, a ty poslední už jako sedmdesátník. Jsou o dětech, starých lidech, lásce, samotě a smrti. O trápeních a ... Dostupnost: 3 pracovní dny i -16% sleva. 160 Kč ... Revmatoidní artritis s nedostatečností energie čchi PI QI XU (únava, slabost, pocit tíže, jazyk bledý a nateklý): SHEN TONG ZHU YU (MÁVNUTÍ MOTÝLÍCH KŘÍDEL - 203)+ BU ZHONG YI QI (TYGŘÍ PRAMEN - 152)+ REN SHEN CHA (NÁPOJ Z PRAVÉHO ŽENŠENU)+ SHAOLIN OIL (ŠAOLINOVÝ OLEJ) Alej bez stromů (2014), Tíže křídel (2015). Své literární práce publikoval i v časopisech Červený květ, Svět v obrazech, Kulturní měsíčník, v Čs. rozhlase i v novinách. Jeho povídky vyšly také ve sbornících ostravských autorů Oheň a Do dlaní chceme žhavou lávu nabírat. ČR 2 v r. 2013 uve...

INFORMACE

AUTOR
Václav Chytil
DIMENZE
11,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tíže křídel.pdf

POPIS

Sbírku tvoří sedmnáct povídek. Některé autor napsal, když mu bylo dvacet, a ty poslední už jako sedmdesátník. Jsou o dětech, starých lidech, lásce, samotě a smrti. O trápeních a radostech všedního života lidí. V jednotlivých povídkách, od té nejkratší s názvem Macarát jeskynní až po tu nejdelší a zároveň poslední nazvanou Nitky, autor nevypráví jen příběhy, ale vtahuje čtenáře do děje a nutí ho přemýšlet o svých postavách, jejich činech a pocitech, stejně jako o hodnotách, které tyto postavy vyznávají, které mohou utvářet každého z nás a být nám blízké. Povídky Tíže křídel již vyšly v elektronické podobě v roce 2015 na autorových webových stránkách a nyní čtenáři dostávají jejich klasickou knižní podobu.

Chcete si přečíst knihu?Tíže křídel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Chytil. Číst Tíže křídel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY